TORNAR
PUBLICITAT

Totes les llistes que es presenten a les municipals del 26 de maig a l'Anoia (1)

Les candidatures, d’Argençola a Masquefa

politica
Dimecres, 24 abril 2019. 10:00. Redacció AnoiaDiari.
D'un cop d'ull

Aquestes són totes les candidatures que opten a composar els ajuntaments de la comarca (Argençola-Masquefa) a partir de les eleccions municipals del 26 de maig. Les llistes seran definitives la setmana vinent, quan les proclami la junta electoral. 

ARGENÇOLA

ERC

1 Gumersind Parcerisas Serra ERC-AM
2 Marina Berenguer Cabado ERC-AM
3 Josep Albareda Franquesa ERC-AM
4 Maria Descarrega Font ERC-AM
5 Mercè Hernández Lora ERC-AM

 

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 SALVADOR ENRICH BOSCH JUNTS

2 MÓNICA CORTÉS MAS JUNTS

3 GEMMA SABATÉ GARCIA JUNTS

4 IÑAKI ERDOIZA BARUA JUNTS

5 JORDI GILI ARDEVOL JUNTS

BELLPRAT

UNITS PER BELLPRAT- ACORD MUNICIPAL (UpB- AM)

1 Carles Pol Gual UpB- AM
2 Joan Carbó Solé UpB- AM
3 Josep Soler Casellas UpB- AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 Gemma Casas Gil INDEPENDENT JUNTS

BRUC, EL

UNITAT PEL BRUC- CANDIDATURA DE PROGRÉS (UB
-CP)

1 CARLES CASTRO TABOADA INDEPENDENT UB-CP
2 ALEJANDRO RODRÍGUEZ RAMOS UB-CP
3 NURIA BINEFA DEL VAL UB-CP
4 MÒNICA CASULLERA REMIGIO UB-CP
5 MIGUEL MANUEL TAMAYO GARCÍA UB-CP
6 CONCEPCIÓN RAQUEL JIMÉNEZ PULIDO UB-CP
7 CRISTÓBAL CARRASCO MILLÁN UB-CP
8 DOMINGO APARICIO ALCÁNTARA UB-CP
9 REMIGIO PÉREZ ALCARAZ UB-CP
10 FRANCISCA HORNA CEBRIAN UB-CP
11 MIGUEL ANGEL VALVERDE

JUNTS PEL BRUC (JUNTS)

1 RAFAEL GALVAN RODRÍGUEZ JUNTS

2 MARIA TERESA CAMPS FERRAN JUNTS

3 NATÀLIA CARRIQUE PUIG JUNTS

4 JORDI TORMO EGEA JUNTS

5 JUAN GÓMEZ IGLÈSIAS JUNTS

6 ABRIL DOMÍNGUEZ PARCERISAS JUNTS

7 MARC JORBA CAMPS JUNTS

8 ERNEST GÓMEZ NIETO JUNTS

9 ANGELES RUBIO CASTRO JUNTS

10 LILIANA PATRICIA GONÇALVES LEONARDO JUNTS

11 PERE REDÓN TRABAL JUNTS

SUPLENT 1 HÉCTOR LAVANDEIRA RUBIO JUNTS

 

BRUC VIU -ACORD MUNICIPAL (BV AM)

1 Bàrbara Ortuño Escriu BV AM

2 Enric Canela Vallès BV AM

3 Glòria Sànchez Tarridas BV AM

4 Cristian Lopez Mondejar BV AM

5 Antonio Madrid Pérez BV AM

6 Núria Marzal Camallonga BV AM

7 Raül Ramos Portillo BV AM

8 Marc Jorba Pedrosa BV AM

9 Juan Carlos Ramos Portillo BV AM

10 Imma Ribes Gonzàlez BV AM

11 Manuel Jesus Reyes Castellano BV AM

SUPLENT 1 Laura Mañas Rial BV AM

2 Sandra Arolas Farré BV AM

3 Isaac Pons Martín BV AM

4 Manuel Rivero Rossi BV AM

5 Roger Muset Pérez BV AM

6 Jaume Abayà Palau BV AM

7 Joaquin Juan Cudós Trallero BV AM

8 Laura Pons Marcet BV AM

9 German Barquero Duque BV AM

 

EL BRUC ETS TU (EBET)

1 ANA MARGARITA Badell Velarde EBET

2 M.De la Santa Natividad López Gama EBET

3 Jorge Gifre Ramón EBET

4 Juan Jose Marques Gonzalez EBET

5 Bienvenida Alvarez Guillen EBET

6 Juan Carlos Martin Perez EBET

7 Montserrat Canudas Jorba EBET

8 M'Hamed El Ouali El Barnoufi EBET

9 Vicente Javier Moliner Bayo EBET

10 Mariona Arranz Roca EBET

11 Marc Richard Morales Lopez EBET

SUPLENT 1 Adela Suñer Ollé EBET

2 Maria Antonia Sunico Batchilleria EBET

3 Carlos Arranz Sancho EBET

 

CABRERA D'ANOIA

PSC

1 SALUSTIÀ MONTEAGUDO HIDALGO PSC-CP
2 DANI ZORRILLA OSORIO PSC-CP
3 DANI VALLEJO ÁLVAREZ PSC-CP
4 ISMAEL PELAYO PATÓN MALDONADO PSC-CP
5 ELISABET CUENCA LOMAS PSC-CP
6 RUBEN HERNÁNDEZ ROMERO PSC-CP
7 MARIA LEYVA BARROSO PSC-CP
8 SHEILA DELGADO GUTIÉRREZ PSC-CP
9 TONI GÓMEZ ESPAÑA PSC-CP

SUPLENT 1 ROSARIO NOTARIO MARTÍNEZ PSC-CP
2 JORDI OLIVEDA GÓMEZ PSC-CP
3 INÉS ORTEGA BORRÁS PSC-CP
4 MONTSE FLORES RUIZ PSC-CP
5 SILVIA CUENCA LOMAS PSC-CP
6 CARMEN BUENO MARTÍNEZ PSC-CP
7 ESTHER ARRUFAT MONREAL PSC-CP
8 AMPARO MONTEAGUDO HIDALGO PSC-CP
9 DAVID FOUZ MARGENET PSC-CP
10 EVA MARIA MONTEAGUDO MARTÍNEZ PSC-CP

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 José Antonio LANUZA LASALA Cs

2 Gabriel MEDINA CAMPOS Cs

3 María Elena ROMAN MIGUEL Cs

4 Manuel RODRÍGUEZ GARCÍA Cs

5 Aurora SÁNCHEZ LEBRÓN Cs

6 Miguel AHUMADA BENITEZ Cs

7 Ricardo RODRIGUEZ PALOMARES

Cs 8 Mireia SÁNCHEZ SÁNCHEZ Cs

9 Lourdes SÁNCHEZ VELA Cs

SUPLENT 1 Juan Antonio GARCÍA SERRANO Cs

2 Sebastian CABALLERO LUQUE Cs

ERC

1 Jaume Gorrea Ortiz UC-ERC-AM
2 Elisabet Hidalgo Ortega UC-ERC-AM
3 Francesc Cirera Calvet UC-ERC-AM
4 Miquel Ortega Morató UC-ERC-AM
5 Montserrat Aranda Rubio UC-ERC-AM
6 Marc Balaguer Arroyo UC-ERC-AM
7 Roger Pinet Vega UC-ERC-AM
8 Merce Gorrea Juarez UC-ERC-AM
9 Carme Ferrer Santacana UC-ERC-AM

SUPLENT 1 Maria Dolores Martin Vazquez UC-ERC-AM
2 Cesar Nebreda Alcobé UC-ERC-AM
3 Anna Maria Torres Pérez UC-ERC-AM
4 Ferran Foixench Ribes UC-ERC-AM
5 Arantza Serrano Jimeno UC-ERC-AM
6 Francesc Hernàndez Jaen UC-ERC-AM
7 Antonia Juárez Benavente UC-ERC-AM
8 Montserrat Sánchez Bergaz UC-ERC-AM
9 Francesc Cirera Toret UC-ERC-AM

PODEMOS (PODEMOS)

1 Mª ANGELES LOSADA RODRÍGUEZ PODEMOS

2 GABRIEL RUBIO TORDILLO PODEMOS

3 JUDITH MORALES MUNNÉ PODEMOS

4 JOSÉ ANTONIO MORALES JIMÉNEZ PODEMOS

5 ELISEO MARTÍNEZ PALAO PODEMOS

6 FERNANDO CAMPOY MOYA PODEMOS

7 JONATHAN LOZANO LATORRE PODEMOS

8 ROSA Mª MAYORGA GEIRA PODEMOS

9 Mª DOLORES SÁNCHEZ MATEOS PODEMOS

 

JUNTS PER CABRERA D'ANOIA (JUNTS)

1 JOSÉ MANUEL ALONSO HERNÁNDEZ INDEPENDENTS JUNTS

2 SHEILA DOMINGUEZ CORTES INDEPENDENTS JUNTS

3 JOSÉ ANTONIO FERNÁNDEZ MONASTERIO INDEPENDENTS JUNTS

4 BETSABE PELLEJERO ZAMBRANO INDEPENDENTS JUNTS

5 ROSALIA SÁNCHEZ NAVARRO INDEPENDENTS JUNTS

6 SANTIAGO ZAMORA CALVET INDEPENDENTS JUNTS

7 FRANCISCO CORDOBA HINOJOSA INDEPENDENTS JUNTS

8 MONTSERRAT DALMASES SÁNCHEZ INDEPENDENTS JUNTS

9 JOSÉ MIÑANO GRAU INDEPENDENTS JUNTS

 

CALAF

JUNTS PER CALAF- ACORD MUNICIPAL (JC-AM)

1 Jordi Badia Perea JC-AM
2 Montse Mases Sala JC-AM
3 Jordi Fitó Giralt JC-AM
4 Mercè Biosca Sugrañes JC-AM
5 Jordi Biosca Pou JC-AM
6 Elisabet Miquel Verdés JC-AM
7 Tomàs Agulló LLoret JC-AM
8 Teresa Maria Bujons Lloret JC-AM
9 Sebastià Bacardit Moncunill JC-AM
10 Eva Raich Soriguera JC-AM
11 Josep Torra Parés JC-AM

SUPLENT 1 Regina Besora Palou JC-AM
2 Sergi Fitó Giralt JC-AM
3 Anna Roca Manrique JC-AM
4 Said Oulhaj Khaffou JC-AM
5 Lidia Giralt Colom JC-AM
6 Vicenç Sugrañes Creus JC-AM
7 Teresa Torrijos Gassó JC-AM
8 Frances Xavier Torrijos Gassó JC-AM
9 Antonino Mestres Ballús JC-AM
10 Josep Huguet Mas JC-AM

GRUP D'INDEPENDENTS PER CALAF- VEÏNS AMB VEU (GIC-VV)

1 JAUME SIMO SOLER GIC-VV
2 SALVADOR PRAT CASANOVAS GIC-VV
3 Mª ANGELS VILA SOLER GIC-VV
4 GUILLERMINA RUICH CERA GIC-VV
5 JOSEP CASULLERAS CLOSA GIC-VV
6 NEUS APARICIO CERVANTES GIC-VV
7 JULI RESANO SERRET GIC-VV
8 DAVINIA ZAMORA LOZANO GIC-VV
9 ALEIX ESTRUCH DIAZ GIC-VV
10 ROSER RODRÍGUEZ CARRERAS GIC-VV
11 XAVIER SELLES GRAU GIC-VV

SUPLENT 1 ZOILA CASTELO ESTRADA GIC-VV
2 JOAN CLOSA GÁZQUEZ GIC-VV
3 VANESA MARTÍN DE LA ORDEN GIC-VV
4 JAUME GUIRAO BUSCART GIC-VV
5 ROSA MARIA PIÑOL GILABERT GIC-VV
6 ANTONIO FERNÁNDEZ GONZÁLEZ GIC-VV
7 MARIA ALBA PRAT CASANOVAS GIC-VV

 

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)


1 JOAN CABALLOL PÉREZ PDCat JUNTS

2 ÀNGELA SALUT MOIÀ INDEPENDENT JUNTS

3 SERGI ALONSO PÉREZ INDEPENDENT JUNTS

4 MARIA DEL MAR PUERTA TELLO INDEPENDENT JUNTS

5 MONTSERRAT GANGONELLS VIÑALS INDENDENT JUNTS

6 ANNA ESCORIHUELA MARTÍ INDEPENDENT JUNTS

7 MARIA PILAR CARDONA JORQUES INDEPENDENT JUNTS

8 JOSÉ MANUEL NAVARRO JACINTO INDEPENDENT JUNTS

9 ANTONIO PUIG VIDAL INDENDENT JUNTS

10 ANTONIO GUIX COLL INDEPENDENT JUNTS

11 MARIA ANTÓNIA TRULLÀS POVEDANO PDCat JUNTS

SUPLENT 1 PERE GRAU MARIMÓN INDEPENDENT JUNTS


CALONGE DE SEGARRA

AVANCEM PER CALONGE DE SEGARRA- ACORD MUNICIPAL (ApC-AM)

1 Georgina Carreño Fernàndez ApC-AM

 

JUNTS PER CALONGE DE SEGARRA (JUNTS)

1 XAVIER NADAL MASANA INDEPENDENT JUNTS

2 ROSANNA SAGUÉS CASULLERAS INDEPENDENT JUNTS

3 RAMON CAMPÀ PONS INDEPENDENT JUNTS

4 MARCEL·LÍ CASTELLS VIÑALS INDEPENDENT JUNTS

5 ABEL DUOCASTELLA COLOM INDEPENDENT JUNTS

 

CAPELLADES

PSC

1 AARON ALCAZAR GUTIERREZ PSC-CP
2 NURIA BONFILL ROCABERT PSC-CP
3 SORAYA PELAEZ MORALES PSC-CP
4 JOSE MIGUEL MARTINEZ TORRES PSC-CP
5 JOSE ROZAS QUESADA PSC-CP
6 SORAYA BEN-NASR VILCHES PSC-CP
7 JUAN RAMON RAMOS PEREZ PSC-CP
8 ROSA MARIA ENCINAS SORIANO PSC-CP
9 ERIC LARA GALLEGO PSC-CP
10 FRANCISCO OLVERA MANZANO PSC-CP
11 BENIGNO RAMIREZ TORREBLANCA PSC-CP
12 MERCEDES CANO HERRERA PSC-CP
13 CARMEN CANO HERRERA PSC-CP

SUPLENT 1 JOSE MARIA TORRES LOPEZ PSC-CP

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 Valentín GUERRA BURGOS Cs

2 Francisco MALDONADO ARCHILLA Cs

3 Mercedes MEDINA ALCANTARA Cs

4 Daniel COLOMA DIAZ Cs

5 Sacramento PEREZ MARTOS Cs

6 Manuel ARENAS GOMEZ Cs

7 Pablo CONTRERAS LARA Cs

8 Matilde CHECA CONTRERAS Cs

9 MªGloria CASTRO JIMÉNEZ Cs

10 MªTeresa MURILLO QUESADA Cs

11 Francisca VILLENA GOMEZ Cs

12 Juan Manuel CUERVA GARRIDO Cs

13 Crisóstomo Bartolomé MATURANA PARRA Cs

Suplent 1 Francisco GONZÁLEZ GONZÁLEZ Cs

2 David MALDONADO ARCHILLA

 

VILA DE CAPELLADES- CUP- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA

1 Susana Moreno Blanco VdC-CUP-AMUNT
2 Miquel Sabaté Solà VdC-CUP-AMUNT
3 Adela Morera Rodriguez VdC-CUP-AMUNT
4 Marta Caballero Salas VdC-CUP-AMUNT
5 Javier Vitali Jurado VdC-CUP-AMUNT
6 Alexandre Manel Talan Franco VdC-CUP-AMUNT
7 Maria Delgado Martínez VdC-CUP-AMUNT
8 Aleix Auber Álvarez VdC-CUP-AMUNT
9 Violeta Mata Carbonell VdC-CUP-AMUNT
10 Sergio Pérez Castillo VdC-CUP-AMUNT
11 Oriol Castells Ansaldo VdC-CUP-AMUNT
12 Moisès Mas Almirall VdC-CUP-AMUNT
13 Meritxell Martínez Masoni VdC-CUP-AMUNT

SUPLENT1 Ivan Olvera Baena VdC-CUP-AMUNT
2 Concepción Ventura Alemany INDEPENDENT Independent
3 Gemma Vives Soler VdC-CUP-AMUNT
4 Antoni Marlès Díaz VdC-CUP-AMUNT
5 Ana Maria Ansaldo Lanzón INDEPENDENT Independent                                                                                                                                                6 Laura Vela Ventura VdC-CUP-AMUNT

7 Arcadi Roig Amat VdC-CUP-AMUNT

8 Guiomar Cuatrecasas Amell INDEPENDENT Independent

9 Mònica Mallén Montoliu VdC-CUP-AMUNT

10 Sergio López Recio VdC-CUP-AMUNT

 

ERC

1 Salvador Vives Alari ERC-AM

2 Esther Ramos Gimeno ERC-AM

3 Àngel Soteras Largo ERC-AM

4 Anna Maria Xaus Flo ERC-AM

5 Jaume Solé Carol ERC-AM

6 Marta Alarcón Chillón ERC-AM

7 Antoni Illa Creixell ERC-AM

8 Montserrat Garcia Botines ERC-AM

9 Jordi Hortet Pacheco ERC-AM

10 Marta Rodríguez Polonio ERC-AM

11 Antonio Millan López ERC-AM

12 Marceline Vanlommeren Miranda ERC-AM

13 Joaquim Sánchez-Fortuny Balada ERC-AM

SUPLENT 1 Cristina Roca Farriol ERC-AM
2 Jordi Bartrolí Tutusaus ERC-AM
3 Josefa Marqués Busquets ERC-AM
4 Frederic Riu Costansa ERC-AM
5 Irene Boix Font ERC-AM
6 Pedro Nadal Guzman ERC-AM
7 Dolors Soteras Bernadet ERC-AM
8 Jaume Morera Sanahuja ERC-AM
9 Núria Mora Díaz ERC-AM
10 Martí Soler Fernàndez ERC-AM

JUNTS PER CAPELLADES- JUNTS (JUNTS)

1 MARCEL·LÍ MARTORELL FONT JUNTS

2 JORDI XAUBET PUJADÓ JUNTS

3 ELISABET SERRET SANVICENTE JUNTS

4 JUANA SÁNCHEZ XAUS JUNTS

5 SUSANA OLIVARES BARRERA JUNTS

6 ANNA GABARRÓ BARTROLÍ JUNTS

7 DIEGO GRANDE ÁLVAREZ JUNTS

8 EDUARDO IGLÉSIAS TORRES JUNTS

9 MARC ROSELL MARTORELL JUNTS

10 MARIA CARMEN PORTELA CASTELLANO JUNTS

11 LAURA BLÁZQUEZ HINOJOSA JUNTS

12 ANA MARIA SÁNCHEZ CARRERA JUNTS

13 IGNACIO AZCÓN GRÁCIA JUNTS

SUPLENT 1 ANTONIO PONS TORT JUNTS

2 JOSÉ CARRERAS BARTROLÍ JUNTS

3 JULI MORENO LÓPEZ JUNTS

4 MIREIA FONT PIÑAS JUNTS

5 BÀRBARA PONS BARTROLÍ JUNTS

6 FRANCESC SABATER ROCA JUNTS

7 SÓNIA PÉREZ GARCIA JUNTS

 

CARME

 

CARME ENDAVANT- ACORD MUNICIPAL (CE-AM)

1 Marc Sanchez Rodríguez CE-AM
2 Núria Forn Vilamajo CE-AM
3 Pau Pastor Bru CE-AM
4 Rosa Mª Riba Balcells CE-AM
5 Josep Llorens Balada CE-AM
6 Laia Viñals Ferrer CE-AM
7 Claudi Farré Claramunt CE-AM

SUPLENT 1 Imma Hernan Sendra CE-AM
2 Maria Eulàlia Ventura Palet CE-AM
3 Mª Teresa Sellarès Pascual CE-AM
4 Andrea Florina Buhazi CE-AM
5 Lupulescu Constanta Buhazi CE-AM
6 Maria del Mar Amat Vidal CE-AM
7 Anca Maria Cocis CE-AM

 

CASTELLFOLLIT DE RIUBREGÓS

SUMEM PER CASTELLFOLLIT- ACORD MUNICIPAL(SpC-AM)

1 Gerard Batista Serarols SpC-AM
2 Eva Tarres Traserra SpC-AM
3 Maria Isabel Albiac Diaz SpC-AM
4 Maria Teresa Testagorda Graells SpC-AM

JUNTS PER CASTELLFOLLIT- TOTS SOM CASTELLFOLIT (JUNTS)

1 JORDI CASAS CAMATS INDEPENDENT JUNTS

2 XAVIER CLOSA TOMÀS INDEPENDENT JUNTS

3 PERE TORREGUITART SERRA INDEPENDENT JUNTS

4 GERARD ROTES PLANELL INDEPENDENT JUNTS

5 PAU VENDRELL CODINA INDEPENDENT JUNTS

 

CASTELLOLÍ

PLATAFORMA UNITS PER CASTELLOLÍ- ACORD MUNICIPAL (PUC-AM)

1 Joan Serra Muset PUC-AM
2 Carla Peña Pelegrí PUC-AM
3 Teresa Guixà Seuba PUC-AM
4 Sergi Vila Martínez PUC-AM
5 David Arana Torras PUC-AM
6 Sílvia Costa Alsina PUC-AM
7 Alexis Andreu Garcia PUC-AM

SUPLENT 1 Montserrat Costa Castelltort PUC-AM
2 Aleix Sabrià Vidal PUC-AM
3 Antoni Cos Mateu PUC-AM
4 Xavier Tort Costa PUC-AM
5 Jordi Ollé Muntané PUC-AM
6 Eduard Burgès Fernàndez PUC-AM
7 Sílvia Soteras Gibert PUC-AM
8 Gerard Noguera Esquius PUC-AM
9 Vicenç Serra Muset PUC-AM
10 Joaquim Folqué Solé PUC-AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 FRANCESC XAVIER BRUGUÉS BRUGUÉS JUNTS

2 JOSÉ MANUEL LÓPEZ MORENO INDEPENDENT JUNTS

3 MARISA ILL ALSINA INDEPENDENT JUNTS

4 ABEL BRUGUÉS CLARAMUNT INDEPENDENT JUNTS

5 RAMON MIR FERRER JUNTS

6 ROSARIO MIQUEL VILANOVA INDEPENDENT JUNTS

7 ISABEL HERNÁNDEZ MUÑOZ INDEPENDENT JUNTS

SUPLENT 1 MONTSERRAT ARDERIU GOMÀ JUNTS

 

COPONS

 

ARA COPONS (AC)

1 ALEJANDRO PREHN FAURA AC

2 JAVIER APARISI RAMÓN AC

3 INMACULADA LLIRÓ TORRENS AC

4 MONTSERRAT SOTERAS CORBELLA AC

5 SUSANA GUIX TOMAS AC

6 MARIA DOLORS BRUSAU ALOS AC

7 FRANCESC SOLE DOUCASTELLA AC

 

SUPLENT 1 ROSA MATA FRANCESC AC

2 SONIA AGUILERA BRUNET AC

3 GEORGINA SERRANO VIVES AC

 

JUNTS PER COPONS-AM

1 Cesc Salamé Sabater JC-AM
2 Mª Dolors Cortés Casellas JC-AM
3 Jaume Jové Martí JC-AM
4 Maria Alba Closa Franquet JC-AM
5 David Martí Toledo JC-AM
6 Teresa Múnera Pascual JC-AM
7 Maria Gràcia Carreras Verdaguer JC-AM

SUPLENTS Joan Gusí Castellví JC-AM

 

JUNTS PER CATALUNYA- FEM COPONS (JUNTS)

1 JOAQUIM PALET ORPINELL INDEPENDENT JUNTS

2 JOSÉ MANUEL VIVANCOS SALAS INDEPENDENT JUNTS

3 BELINDA TIRADO JIMENEZ INDEPENDENT JUNTS

4 ALBERT ESCODA MARTINEZ INDEPENDENT JUNTS

5 IVAN SÁNCHEZ CARMONA INDEPENDENT JUNTS

6 ISIDRO BRAVO NAVIA INDEPENDENT JUNTS

7 ROGER ALEMANY MISERACHS INDEPENDENT JUNTS 

SUPLENT 1 IVAN VALLEJO GUMÀ INDEPENDENT JUNTS

2 JUANA MARIA ORDOÑEZ MORENO INDEPENDENT JUNTS

ELS HOSTALETS DE PIEROLA

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 JOSE FRANCISCO BARRIOS MERINO PP

2 AARON HIDALGO CAÑETE PP

3 JUAN DIAZ ARCEDIANO PP

4 ANA-MARIA PAREJA GIMENEZ PP

5 CONCEPCION BAUTISTA CORTES PP

6 EMILIANO LEYTON TORRES PP

7 EDUARDO FUENTES GONZALEZ PP

8 JOSEFA LUCÍA RIOS CABALLERO PP

9 ALICIA DIAZ JIMENEZ PP

10 MARIA AUREA JIMENEZ CHICA PP

11 JOSE AURELIO CASTRILLO PEREZ PP

SUPLENT 1 RAFAEL SANCHEZ COBO PP

 

CIUTADANS- PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 RAÚL GARCÍA DIL Cs

2 SERGIO MARTÍNEZ FERNÁNDEZ Cs

3 DEBORA ANA SÁNCHEZ SÁNCHEZ Cs

4 JUAN FRANCISCO LUQUE RAMÍREZ Cs

5 EMMA RODRÍGUEZ GRAUS Cs

6 SERGIO SÁNCHEZ GIL Cs

7 RAQUEL PIQUÉ TUR Cs

8 JOSE MANUEL ARIZA MORENO Cs

9 JOSE ANTONIO GARRIDO PIJUAN Cs

10 MARTA FERRE ZORRILLA Cs

11 ANA MARIA GARCIA GONZALEZ 

SUPLENT 1 ANGELA GUIJARRO ALVAREZ Cs

2 DANIEL DE LA CALLE SIFRE Cs

3 ALBERT ROIG MUÑOZ Cs

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Gerard Parcerisas Valls ERC-AM
2 Gemma Fabrès Casals ERC-AM
3 Xavier Forner Esteve ERC-AM
4 Javier Alberich Ruiz ERC-AM
5 Irene Abad Gil ERC-AM
6 Iolanda Gallardo Magdaleno ERC-AM
7 Francisco Castillo Goded ERC-AM
8 Ernest Pujol Gonzalez ERC-AM
9 Azahara Martínez Sorroche ERC-AM
10 Esther Nogué Bonet ERC-AM
11 Jordi Calpe Carbonell ERC-AM

SUPLENT 1 Blanca Perez Milla ERC-AM
2 Miquel Àngel Vázquez Pérez ERC-AM
3 Joan Carles Isart Masià ERC-AM
4 Esther Martín Gonzalez ERC-AM
5 Francesc Esteve Tomàs ERC-AM
6 Montserrat Jabalera Parcerisas ERC-AM
7 Ferran Gerez Martínez ERC-AM
8 Jorge Faro Pellicer ERC-AM
9 Ramon Junyent Santamaria ERC-AM
10 Xavier Pujol Mestres ERC-AM

SUMEM PELS HOSTALETS, CANDIDATURA DE PROGRÉS (SUMEM-CP)

1 DANIEL VENDRELL DOMINGUEZ INDEPENDENT SUMEM-CP
2 CARME ZARAGOZA OTON SUMEM-CP
3 JAUME TRIAS CAMBRA SUMEM-CP
4 JORDI RAMAS HINOJOSA SUMEM-CP
5 DEBORA FUENTES GUILLEN SUMEM-CP
6 SANDRA SERRANO CARRASCO SUMEM-CP
7 MOISES MESAS RUBIO SUMEM-CP
8 DAVID ALVAREZ FLORENTIN SUMEM-CP
9 JONATHAN REQUENA ROMERA SUMEM-CP
10 BENOIT HUERTAS HERNANDEZ SUMEM-CP
11 ANTONIO TORRAS SELGA SUMEM-CP

SUPLENT 1 GLORIA MARCO SEBASTIAN SUMEM-CP
2 FRANCISCO ALVAREZ BARBA SUMEM-CP
3 RAFA LOZANO SALINAS SUMEM-CP
4 ALBERTO BARON BARON SUMEM-CP
5 PUJOL FRANCESC PARCERISAS SUMEM-CP
6 PACO LUQUE RODRIGUEZ SUMEM-CP
7 MARGA REQUENA DEL FRESNO SUMEM-CP
8 PERE SARRA MARTINEZ SUMEM-CP
9 PEDRO BARBADO MARISCAL SUMEM-CP

 JUNTS PER HOSTALETS- JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 JORDI PARCERISAS VALLS INDEPENDENT JUNTS

2 MARIA DELS ÀNGELS LORÉS OTZET INDEPENDENT JUNTS

3 MARIA CRISTINA CINTORA TORRES INDEPENDENT JUNTS

4 FRANCISCO JAVIER COLL MIRALLES INDEPENDENT JUNTS

5 DIANA ABAD GIL INDEPENDENT JUNTS

6 RICARD PICART SANFELI INDEPENDENT JUNTS

7 ALBERT ROVIRA CRESPO INDEPENDENT JUNTS

8 JOSÉ RAMON HERNÁNDEZ CALERO INDEPENDENT JUNTS

9 MARIA MAR BLANC BAUCELLS INDEPENDENT JUNTS

10 ESTHER BOFARULL VIDAL INDEPENDENT JUNTS

11 NICOLAU SAGRERA CASTELLS INDEPENDENT JUNTS

 

SUPLENT 1 FRANCESC VALDIVIA FONT INDEPENDENT JUNTS

2 GEMMA DIUMENJÓ BOADA INDEPENDENT JUNTS

3 JORDI RITORT FERRÚS INDEPENDENT JUNTS

4 FELIX EGEA KRIER INDEPENDENT JUNTS

5 MARIA CRISTINA SAGRERA VALLÈS INDEPENDENT JUNTS

6 ANTONI BOADA JUNCOSA INDEPENDENT JUNTS

7 MARIA TERESA LUIS RODRIGO INDEPENDENT JUNTS

 

 IGUALADA

PARTIT POPULAR-PARTIDO POPULAR (PP)

1 JUAN AGRAMUNTSEUBA PP

2 MIGUEL MARCÉ PRATS PP

3 NATIVIDAD PARRA MARTÍNEZ PP

4 MARTÍN LLENAS BERNARDO PP

5 MONTSERRAT MARTINEZ CARRASCO PP

6 RAQUEL AGUILAR FERRI PP

7 JOSÉ JUAN SIERRA LABARTA PP

8 SONIA ALCANTARILLA BEL PP

9 JUAN PALOMEQUE ARMADAS PP

10 TANIA EXPARIS MIÑARRO PP

11 JOSE DASPENAS VIGO PP

12 ANA MARIA GRAU GUTIÉRREZ PP

13 MILLAN MARTINEZ GARCIA PP

14 MARIA ROSA DELGADO SOLANS PP

15 JUAN RIBA ROCA PP

16 MARIA CRISTINA GONZÁLEZ AMARO PP

17 MANUEL FELIU CEREZA PP

18 AMPARO BRAVO POLO PP

19 ANDRÉS NAVARRETE VALERO PP

20 PILAR SEUBA GRAU PP

21 PEDRO CALBÓ ROCA PP

SUPLENT 1 JUAN PINO DOMINGO PP

2 JOSEFA MARTINEZ RUIZ PP

 

IGUALADA SOM-HI- PSC D'IGUALADA- COMUNS D'IGUALADA-IGUALADA OBERTA- CANDIDATURA DE PROGRÉS- IS-PSC-COM-IO-CP

1 JORDI CUADRAS OLIVA
2 MONTSE MONTAÑA PEIRONCELY 
3 QUIM ROCA MARTÍ 
4 IRENE GIL TORROGLOSA 
5 MANEL PLA VILANOVA
6 RAFAEL MOYA BUADES 
7 MARTA COMAS LLEONART
8 FRANCESC BADIA ROCA 
9 ROCIO AVILÉS LUMBRERAS 
10 FARAH BENSERHIR BENSERHIR
11 EDU FERNÁNDEZ BRUNET 
12 MARISOL LÓPEZ GONZÁLEZ 
13 JAVIER RECIO RODRÍGUEZ 
14 MARÍA JESÚS IGLESIAS HERNÁNDEZ 
15 JULIÁN BORREGA GARCÍA 
16 IRENE SALVADÓ SEGURA 
17 SALVADOR PELFORT PRAT 
18 MARIBEL SORIANO SOLÀ 
19 MARIBEL NOGUÉ FELIP
20 JORDI RIBA COLOM 
21 PERE PASCUAL DOMÈNECH 

SUPLENT 1 TONI DONCEL GALEANO 
2 CLARISA FREIXAS BEGUERIA
SOLEDAD EXPARIS GARCÍA 

CIUTADANS - PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 Carmen Alicia MANCHÓN VILLAVERDE CS

2 Santiago QUINTANA PALAU CS

3 Agustín GORDILLO RODRÍGUEZ CS

4 Ayman EL HAMOUCHI EL BOUCHTILI CS

5 Lucila PEÑA BUENO CS

6 Juan Antonio PALENCIA DEL AMO CS

7 Francisca FERNÁNDEZ FUENTES CS

8 Joaquin MEDINA GARCÍA CS

9 Francisco VERA PRIETO CS

10 Adelphi María ALMIRA ALMIRA CS

11 Axel SANCHEZ MIRANDA CS

12 Luis MONTES PEÑA CS

13 Cristina GARCÍA GARCÍA CS

14 Ismael MONTAÑO BERENGUER CS

15 Maria Antonia GARCÍA GARCÍA CS

16 Juan Pedro AMOR PINA CS

17 Mariano CASTELLÀ PEDRO CS

18 Eva HERNÁNDEZ DENGRA CS

19 María Inmaculada RODRÍGUEZ VICENTE CS

20 Mercedes GARCÍA LAHUERTA CS

21 Miriam MARTÍN HERNANDEZ CS

SUPLENT1 Francisco Asis MARTÍNEZ SORRIBAS CS

2 Montserrat MURILLO MUÑOZ CS

 

Poble Actiu CUP- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (PA CUP-AMUNT)

1 Maria Neus Carles Roqué PA CUP-AMUNT
2 Eva Pedraza Aguilera PA CUP-AMUNT
3 Pau Ortínez Martí PA CUP-AMUNT
4 Antoni Olivé Tomàs PA CUP-AMUNT
5 Judit Balasch Costa PA CUP-AMUNT
6 Albert Mateu Martínez PA CUP-AMUNT
7 Elisabet Farres Cobeta PA CUP-AMUNT
8 Oriol Calichs Soler PA CUP-AMUNT
9 Maria Rosa Perelló Vives PA CUP-AMUNT
10 Claudia Cecilia Torres Franco PA CUP-AMUNT
11 Pau Aymerich Montrabeta PA CUP-AMUNT
12 Marina Muñoz Agudo PA CUP-AMUNT
13 José Luis Pérez Goye PA CUP-AMUNT
14 Maria de les Neus Pelfort Carné PA CUP-AMUNT
15 Verónica González Caldito PA CUP-AMUNT
16 Aura Ferrer Vallès PA CUP-AMUNT
17 Miquel Benito Mullerat PA CUP-AMUNT
18 Núria Falcones Ferrer PA CUP-AMUNT
19 Abraham Giménez Josa PA CUP-AMUNT
20 Marta Vallès Pareta PA CUP-AMUNT
21 Joan Domingo Caballol PA CUP-AMUNT

SUPLENT 1 Francisca Cañete Soto PA CUP-AMUNT
2 Carles Costa Castells PA CUP-AMUNT
3 Mònica Solà Solà PA CUP-AMUNT
4 Jordi Balsells Casanovas PA CUP-AMUNT
5 Meritxell Tudela Montané PA CUP-AMUNT
6 Joan Baliu Mas PA CUP-AMUNT
7 Iria Vives Riba PA CUP-AMUNT
8 Joan Llorens Carol PA CUP-AMUNT
9 Sílvia Del Fresno Marimon PA CUP-AMUNT
10 Oriol Marimón Castelltort PA CUP-AMUNT

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNCIPAL (ERC-AM)

1 Enric Conill Tort ERC-AM
2 Montserrat Argelich Solé ERC-AM
3 David Prat Jorba ERC-AM
4 Iolanda Gandia Martínez ERC-AM
5 Joan Valentí Cortès ERC-AM
6 Cristina Navarro Reixachs ERC-AM
7 Pere -Jaume Ferrer Travesset ERC-AM
8 Gabriela Lylia Basurto Chamorro ERC-AM
9 Roger Roca Dalmau ERC-AM
10 Núria Ramon Aribau ERC-AM
11 Ángel Asensi Blanch ERC-AM
12 Laura Farreras Pérez ERC-AM
13 Joan Teixidó Falcó ERC-AM
14 Mònica Morros Serra ERC-AM
15 Josep Maria Colomé Castellví ERC-AM
16 Maria Fernàndez Mestres ERC-AM
17 David Cantero Barroso ERC-AM
18 Susanna Campo Aledo ERC-AM
19 Josep Maria Palau Arnau ERC-AM
20 Saloua El Mouloudi Massaoudi ERC-AM
21 Antoni Dalmau Ribalta ERC-AM

SUPLENT 1 Carolina Telechea Lozano ERC-AM                                                                                                                                                                2 Joan Requesens Roca ERC -AM                                                                                                                                                                                  3 Isabel Caballero Humet ERC-AM

4 Sergi Guillén Sànchez ERC-AM

5 Eulàlia Closa Ballús ERC-AM
6 Jordi Besa Valls ERC-AM
7 Gemma Balsells Casanovas ERC-AM
8 David Tarrida Canals ERC-AM
9 Paula Berrocal Riba ERC-AM
10 Lluís Segura Rosich ERC-AM


JUNTS PER IGUALADA (JUNTS)

1 MARC CASTELLS BERZOSA JUNTS

2 CARME RIERA MINGUET INDEPENDENT

3 MARISA VILA BERZOSA INDEPENDENT

4 FERMÍ CAPDEVILA NAVARRO JUNTS

5 CARLOTA CARNER CARRER INDEPENDENT

6 JORDI MARCÈ TERMES INDEPENDENT

7 PATRICIA ILLA BORGE JUNTS

8 PERE CAMPS OVIEDO INDEPENDENT

9 MIQUEL VIVES SINGLA JUNTS

10 MONTSERRAT DUCH SOLÉ JUNTS

11 MARIBEL CUADRAS NIETO JUNTS

12 MIREIA DURAN SEGURA JUNTS

13 ELAGI DEITG FABREGA INDEPENDENT

14 IMMA SOTERAS BARTOLÍ JUNTS

15 DANIEL ROIG IGLESIAS JUNTS

16 JORDI SEGURA CARLES JUNTS

17 LAURA LLANAS QUERALT JUNTS

18 JOSÉ CAÑADAS SERRANO INDEPENDENT

19 ROSA MARIA PLASSA SOLER INDEPENDENT

20 JORDI PONT GASSÓ JUNTS

21 MARIA ÀNGELS CHACON FEIXAS JUNTS

SUPLENT 1 TERESA MIQUEL TORRAS JUNTS

2 TERESA CODINACHS LLINARES JUNTS

3 ENRIC SENSERRICH VIVES JUNTS

4 CARLES DOMÈNEC HUDDLESTONE JUNTS

5 JOSEP MARIA MESTRES BALLÚS JUNTS

6 MARIA POLA LLIRÓ JUNTS

7 JORDI TOMÀS VILA JUNTS

8 JAIME AUGÉ PUJADÓ JUNTS

9 MARIA ÀNGELS GARCIA ROMEU JUNTS

10 MARIA SENSERRICH GUITART JUNTS

 

JORBA

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 David Sànchez García ERC-AM
2 Sílvia Escura Sabaté ERC-AM
3 Mari Carme Marcé Gassó ERC-AM
4 Gemma Gonzàlez Freixas ERC-AM
5 Miquel Albareda Soler ERC-AM
6 Olga Torra Soteras ERC-AM
7 Bernat Ruíz Garcia ERC-AM

SUPLENT1 Jordi López Mula ERC-AM
2 Albert Alsina Luis ERC-AM
3 Eliza Luiza Duarte ERC-AM
4 Josepa Castells Soler ERC-AM
5 Pep Vallès Solà ERC-AM
6 Cristina Roca Álamo ERC-AM
7 Isabel Marmi Roca ERC-AM
8 Ruben Sarle Laplana ERC-AM
9 Marçal Roig Jorba ERC-AM
10 Robert Sallés Caminal ERC-AM

JUNTS JORBA (JUNTS)

1 MIGUEL GUERRERO ANGUIANO JUNTS

2 MARIA CARMEN GABARRÓ CANTERO JUNTS

3 MARC SOLSONA SANTOS JUNTS

4 TOMÁS GARCIA VERDUGO JUNTS

5 JUAN SABATER COMELLAS JUNTS

6 ORIOL CALABUIG PENALVA JUNTS

7 JOANA TORNER PAGUERA JUNTS

SUPLENT ANA MARIA GALÁN ANGUIANO JUNTS

 

LA LLACUNA

JUNTS PER LA LLACUNA-ESQUERRA REPUBLICANADE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL- (JLL-ERC-AM)

1 Albert Valiente Alentorn JLL-ERC-AM
2 Sebastià Jódar Quesada JLL-ERC-AM
3 Miquel Grau Rivera JLL-ERC-AM
4 Cristina Poch Galisteo JLL-ERC-AM
5 Oriol Martinez Vallespí JLL-ERC-AM
6 Anna Massague Palau JLL-ERC-AM
7 Concepció Ventura Marimon JLL-ERC-AM

SUPLENT1 Inmaculada Busquet Pujó JLL-ERC-AM
2 Mercè González Martínez JLL-ERC-AM
3 Román Nebreda González JLL-ERC-AM

COMPROMÍS AMB LA LLACUNA (CxLL-JUNTS)

1 JOSEP PARERA TORT CxLL- JUNTS
2 JOSÉ MARTÍ MORGADES INDEPENDENT CxLL- JUNTS
3 JAVIER TRILLAS CAMPS INDEPENDENT CxLL- JUNTS
4 MARIA ROSA BUSQUET MARBRES INDEPENDENT CxLL- JUNTS
5 JUAN CARLOS MORAL CALVO INDEPENDENT CxLL- JUNTS
6 MARIA CONCEPCIÓN SEGURA RAVENTÓS INDEPENDENT CxLL- JUNTS
7 JOSÉ LUIS GUIJARRO CALERO INDEPENDENT CxLL- JUNTS

SUPLENT1 JOSEP BEUMALA BUSQUET INDEPENDENT CxLL- JUNTS
2 JOAQUIN RAMOS MAYOR INDEPENDENT CxLL- JUNTS
3 JOSEP MARIA CELDA TORRES INDEPENDENT CxLL- JUNTS
4 SANTES DE BLAS REDONDO INDEPENDENT CxLL- JUNTS
5 SALVADOR BUENO MOLTO INDEPENDENT CxLL- JUNTS
6 ROSA CAMPS POCH INDEPENDENT CxLL- JUNTS
7 ANA FERRER PUJOL INDEPENDENT CxLL- JUNTS
8 MARIA DOLORES MATIAS SANCHO INDEPENDENT CxLL- JUNTS
9 MERCEDES TEVA REY INDEPENDENT CxLL- JUNTS

MASQUEFA

PARTIT POPULAR/PARTIDO POPULAR (PP)

1 MANUEL ROLDAN JIMENEZ PP

2 JESSICA OROVIO TABARES PP

3 JOSÉ LUÍS DÍAZ MOYA PP

4 JOSE MANUEL CANTILLO ROMERO PP

5 NURIA BARCO RIOJA PP

6 ELIO MARIANO RODRÍGUEZ MACIA PP

7 MARIA VICTORIA RODRIGUEZ PP

8 NATALIYA BUTYREVA BUTYREVA PP

9 MANUEL NAVAS HERNANDEZ PP

10 JOSE IGNACIO MARTOS TAPIO PP

11 MARIA ROCIO BERNANDEZ LOPEZ PP

12 RAFAEL SANZ ESTRELLA PP

13 JULIA PEREZ DE LA FUENTE PP

SUPLENT1 ANGEL BELLIDO DEL PINO PP

2 NURIA JOSEFA DIEZ VILLAFAINA PP

3 MANUEL MARTINEZ CASTRO PP

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUTADANÍA (Cs)

1 ADOLFO SERNA FUERTES Cs

2 JUDITH RIBAS MARTÍN Cs

3 CARLOS PRUSI MENÉNDEZ Cs

4 MARISOL GARCÍA HERNÁNDEZ Cs

5 ANTONIO MOISÉS FERNÁNDEZ SáNCHEZ Cs

6 VIRGINIA BERENJENO GONZÁLEZ Cs

7 MARÍA DEL CARMEN SANZ LUCIA Cs

8 ELISABET RIVERA SOLANILLA Cs

9 CARLOS GÓMEZ RODRÍGUEZ Cs

10 ADRIAN ÁLVAREZ FLORES Cs

11 SONIA AGUDO BUCEDA Cs

12 JOSE ANTONIO MELLADO GÓMEZ Cs

13 ROCIO ÁLVAREZ GARCÍA Cs

SUPLENT1 VERÓNICA ALMEDA GARROTE Cs


CUP AMUNT MASQUEFA- ALTERNATIVA MUNICIPALISTA(CUP-AMUNT)

1 Silvia Rotger Gomila CUP- AMUNT
2 Carles Bou Rodriguez CUP- AMUNT
3 Anna Mas Estruch CUP- AMUNT
4 Raúl Navarro Moreno CUP- AMUNT
5 Ariadna Isern Gil CUP- AMUNT
6 Àngel Salgado Gràcia CUP- AMUNT
7 Cristina Gibert Cuartielles CUP- AMUNT
8 Marc Gil Negrete CUP- AMUNT
9 Marta Cid Albiol CUP- AMUNT
10 Gerard Vela Gascón CUP- AMUNT
11 Marta Peiró Casco CUP- AMUNT
12 Francisco Javier Pina Peralta CUP- AMUNT
13 Elena Roche Peña CUP- AMUNT

SUPLENT 1 Fernando Ferrara Cambronero CUP- AMUNT
2 Marta Diago Marco CUP- AMUNT
3 Josep Olmo Cifre CUP- AMUNT
4 Anna Diaz Ferreira CUP- AMUNT
5 Adrián Caravaca Caparrós CUP- AMUNT
6 Cristina Rios Arrabal CUP- AMUNT
7 Arnau Palet De La Viuda CUP- AMUNT
8 Laura Exposito Caballero CUP- AMUNT
9 David Minoves Jiménez CUP- AMUNT
10 Maria Gemma Solias Marimon CUP- AMUNT

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Xavier Pérez Fornés ERC-AM
2 Amparo Ferrer Gordillo ERC-AM
3 Jordi Ferron Canela ERC-AM
4 Laia Pascual Castillo ERC-AM
5 Ricard Vinyets Cid ERC-AM
6 Meritxell Salvia Viles ERC-AM
7 Pol Marco Ferras ERC-AM
8 Chantal Martín Martínez ERC-AM
9 Soledad Bonastre Morales ERC-AM
10 Marc Soler Codina ERC-AM
11 Ana Maria Martínez Badias ERC-AM
12 Olga Codina Santasusana ERC-AM
13 Oriol Satorre Bern ERC-AM

SUPLENT 1 M.Teresa Gros Comellas ERC-AM
2 Francisco Javier Melendo Gonzàlez ERC-AM
3 Rosa Folch Planell ERC-AM
4 Miquel Alfonso Mitjans ERC-AM
5 Maria Carme Bas Juez ERC-AM
6 Alejandro Gil Galera ERC-AM
7 Judit Bonet Torres ERC-AM
8 Ramon Bonet Olivella ERC-AM
9 Isabel Marchena Garcia ERC-AM
10 Jordi Gonzalez Garrote ERC-AM

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA-CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-CP)

1 DANIEL GUTIÉRREZ ESPARTERO PSC-CP
2 PILAR IRIGARAY PÉREZ PSC-CP
3 IBAN FRAILE CLIMENT PSC-CP
4 ISIS ABAD RUIZ PSC-CP
5 ROBERTO MARTÍNEZ DEL MORAL PSC-CP
6 Mª SOLEDAD FERNÁNDEZ MONTES PSC-CP
7 IVÁN LÓPEZ CAÑADAS PSC-CP
8 EVARISTO LUCIANO MORENO DOMÍNGUEZ PSC-CP
9 MERCEDES SAN MIGUEL LÓPEZ PSC-CP
10 SILVIA ALCALDE PEREA PSC-CP
11 JULIETA TORRENTS ESTELLER PSC-CP
12 JUAN CARLOS APARICIO ARREBOLA PSC-CP
13 TERESA BEAS FERNÁNDEZ PSC-CP

SUPLENT1 CRISTIAN FRAILE CLIMENT PSC-CP
2 Mª TERESA ESTRUCH MESTRES PSC-CP
3 CARMEN ROMERO FERNÁNDEZ PSC-CP
4 JAVIER CABANILLAS RUIZ PSC-CP
5 VALENTÍ VÁZQUEZ LÓPEZ PSC-CP

JUNTS PER MASQUEFA (JUNTS)

1 XAVIER BOQUETE SAIZ JUNTS

2 ELENA FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ JUNTS

3 ENRIQUE GÓMEZ MILAN JUNTS

4 LAIA ALBIOL ARANGO JUNTS

5 CARLES MERNISSI COARASA JUNTS

6 ALVARO PÉREZ GAMERO JUNTS

7 MARIA ROSA HERNANDEZ VALLS JUNTS

8 MARIA ISABEL FERRER HIDALGO JUNTS

9 LUIS JUNCAL SANMARTIN JUNTS

10 ANTONIO PASTOR PRIETO JUNTS

11 JOSEFA BUITRAGO MORENO JUNTS

12 MARIA LUISA GUERRERO FARCIA JUNTS

13 SALVADOR PANAREDA CLOPÉS JUNTS

 

SUPLENT1 RAMON CUNILLERA ARAGÓN JUNTS

2 CAROLINA PÉREZ DOMINGUEZ JUNTS

3 MARIO SÁNCHEZ TORRES JUNTS

4 JUAN MANUEL LLAMAS PÉREZ JUNTS

5 MARGARITA ZAMBRANO SÁNCHEZ JUNTS

6 MARIA INMACULADA ALJARO SALADO JUNTS

7 DAVID PÉREZ MARTIN JUNTS

8 DAVID MATAS BENET JUNTS

9 MARIA ISABEL ESPARZA ALVARO JUNTS

10 JUAN MANUEL LLAMAS RABANAL JUNTS

 


0 Comentaris

Deixa el teu comentari

Si ho prefereixes pots identificar-te amb Facebook o registrar-te amb el teu correu electrònic.

La direcció del web anoiadiari·cat de l'espai es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.