TORNAR
PUBLICITAT

Totes les llistes que es presenten a les municipals del 26 de maig a l'Anoia (2)

De Montmaneu a Veciana

politica
Dimecres, 24 abril 2019. 11:00. Redacció AnoiaDiari.
D'un cop d'ull

Aquestes són totes les candidatures que opten a composar els ajuntaments de la comarca (Montmaneu - Vilanova) a partir de les eleccions municipals del 26 de maig. Les llistes seran definitives la setmana vinent, quan les proclami la junta electoral. 

 

MONTMANEU

JUNTS PER MONTMANEU- ACORD MUNICIPAL (JM-ERC-AM)

1 Josep Maria Albareda Bacardit JM-ERC-AM
2 Montserrat Gil Roselló JM-ERC-AM

TOTS FEM MONTMANEU-JUNTS PER MONTMANEU (TFM-JUNTS)

1 ÀNGEL FARRÉ CARULLA TFM-JUNTS
2 MARIA DEL CARME MARSÀ PINÓS INDEPENDENT TFM-JUNTS
3 JOAN VILAJOANA TARDÀ INDEPENDENT TFM-JUNTS
4 JOSEP TOSQUELLA QUERALT INDEPENDENT TFM-JUNTS
5 ALBERTO URGELL FARRÀS INDEPENDENT TFM-JUNTS

ÒDENA

PSC-ÒDENA-ÒDENA PROGRÉS- CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-ÒDENA PROGRÉS-CP)

1 FRANCISCO GUISADO SANTANO 

2 SANDRA FERNÁNDEZ CUADRA 

3 VALENTÍN ROBLES RODRÍGUEZ 

4 AMPARO HERNÁNDEZ DENGRA 

5 ORIOL ALMIRÓN RUIZ 

6 VANESA MASSONS VIVES 

7 CARLOS PALOMINO SEBASTIÁN 

8 AMELIA SOLÀ SERRANO 

9 CARMEN ROBLES RODRÍGUEZ 

10 JULIAN LUCHA CAMPAYO 

11 MARIANO RUIZ COMINO 

SUPLENT 1 RAÚL ALMIRÓN RODRÍGUEZ
2 LUIS GUISADO QUIRÓS 
3 DOLORES GUISADO SANTANO PSC

 

ÒDENA A FONS AVANCEM-AGRUPACIÓ ELECTORS (OAF)

1 ANDRÉS GARCÍA SÁNCHEZ

2 SERGIO LOZANO MONTERO

3 PIEDAD ROVIRA NISO I

4 MANUEL CONTRERAS FERNÁNDEZ

5 MARIA JESÚS MARTÍNEZ VERA

6 JOAN XAVIER GABARRÓ VIÑALS 

7 ANABEL CORTÉS PÉREZ

8 JORDI GASSÓ GUIXÁ 

9 MANUEL IGLESIAS HERNÁNDEZ 

10 CARME IGLESIAS MAJÓ 

11 DAVID MORA CANTERO 

 

SUPLENT 1 ANGELA CAÑELLAS PUIG

2 JESÚS VARGAS LOZANO

3 ESTHER COMAMALA BALADA

4 FERNANDO GRAU CAÑELLAS 

 

FEM ÒDENA- ACORD MUNICIPAL (FEM-AM)

1 Maria Sayavera Seuba FEM-AM
2 Raul Galán Santano FEM-AM
3 Alba Gallardo Sola FEM-AM
4 Pepe Copoví Robles FEM-AM
5 Vanessa Garcia Ribera FEM-AM
6 Joan Estruch Riba FEM-AM
7 Ester Garriga Gabarró FEM-AM
8 Jordi Raventós Farré FEM-AM
9 Gemma Aurich Muntané FEM-AM
10 Joan Planella Núñez FEM-AM
11 Carles Albert Casanova Miranda FEM-AM

SUPLENT1 Sònia Garcia Ribera FEM-AM
2 Victor López Gargallo FEM-AM
3 Imma Ribera Jorba FEM-AM
4 Daniel Redón Monfort FEM-AM
5 Carme Planell Oller FEM-AM
6 David Martínez Soriano FEM-AM
7 Eva Oliver González FEM-AM
8 Miquel Zenon Martí FEM-AM
9 Núria Ollé de San José FEM-AM
10 Jaume Xaus Regordosa FEM-AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 LLUÍS PIQUÉ RECHE INDEPENDENT JUNTS

2 EDUARD CORRONS ROCA INDEPENDENT JUNTS

3 FRANCISCO JAVIER CARRERO JARA INDEPENDENT JUNTS

4 OLGA SOLÉ MULA JUNTS

5 MARIA PILAR GAVILÁN GRACIA INDEPENDENT JUNTS

6 YOLANDA LOZANO DONCEL INDEPENDENT JUNTS

7 ANNA MARIA ESCRICHE MAGALLÓN INDEPENDENT JUNTS

8 FRANCESC VIDAL MARTINEZ INDEPENDENT JUNTS

9 MARI ROSA PIQUÉ RECHE INDEPENDENT JUNTS

10 JORDI TORRA VENDRELL JUNTS

11 RAMON FELIP BOLBA INDEPENDENT JUNTS

 

VEÏNS AMB VEU (VV)

1 SANDRA ENCINAS TRIVIÑO VV

2 RAMÓN LAINEZ PÉREZ VV

3 ELISENDA BARQUILLA MÉNDEZ VV

4 MARIA DEL MAR RODRÍGUEZ RUIZ VV

5 ISMAEL BELOUADNINE MAÑAS VV

6 SONIA MARTÍNEZ SANCHEZ VV

7 SERGIO MERINO MARTÍNEZ VV

8 FERNANDA MORENO CLEMENTE VV

9 ANGEL CERVERA RICO VV

10 ESTEBAN CIVIDANES BLANCO VV

11 MARIA DEL CARMEN ESCUDERO CANO VV

 

ORPÍ

INDEPENDENTS PER ORPÍ-ACORD MUNICIPAL (IO-AM)

1 Imma Palet Rubió IO-AM
2 Sandra Tort Jové IO-AM
3 Daniel Sanchez Lorenzo IO-AM
4 Josep Pons Calaf IO-AM

JUNTS PER ORPÍ (JUNTS)

1 JOAQUIM VICH ENRICH INDEPENDENT JUNTS

2 ALEXIS URGELL SOTERAS INDEPENDENT JUNTS

3 XAVIER COMPANY GALLART INDEPENDENT JUNTS

 

PIERA

PSC

1 FRANCISCO JAVIER PERELLON BRAVO PSC-CP
2 MARIA DEL CARMEN GONZALEZ ANJAUMA INDEPENDENT PSC-CP
3 JUAN MIGUEL RAMIREZ FERNANDEZ PSC-CP
4 MONTSERRAT PORRAS RODRIGUEZ INDEPENDENT PSC-CP
5 MARIA DEL CARMEN RAMIREZ SANCHEZ PSC-CP
6 EMILIO USERO CASTRO INDEPENDENT PSC-CP
7 CARMEN BUENO GRANADOS INDEPENDENT PSC-CP
8 FERNANDO TORRES GOMEZ PSC-CP
9 ANNA GONZALEZ ANJAUMA INDEPENDENT PSC-CP
10 MAGDALENA ARRUGA FARRES INDEPENDENT PSC-CP
11 IVAN VIDES MORCILLO INDEPENDENT PSC-CP
12 SANDRA CAMBIL RUIZ INDEPENDENT PSC-CP
13 FRANCISCA BORRALLO MARTINEZ INDEPENDENT PSC-CP
14 DAVID MANZANERA FACERIAS PSC-CP
15 ASCENSION PADILLA GIL INDEPENDENT PSC-CP
16 ANTONIO MUNNE VALLES INDEPENDENT PSC-CP
17 ELENA ISART MUNNE PSC-CP

SUPLENT 1 PEDRO SAYAGO HERNANDEZ PSC-CP
2 AGUSTINA RUIZ MARIN PSC-CP
3 JOSE TAUSTE CUENCA PSC-CP

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 FRANCISCO IBÁÑEZ LÓPEZ PP

2 CRISTINA PEREZ PORCET PP

3 DAVID SOLÍS RIBAS PP

4 GUILLERMO SANS CASTELLVI PP

5 MARÍA CARMEN MORALES CÁNOVAS PP

6 RAFAEL TORRES PEREZ PP

7 ANA MARIA TORRES GONZALEZ PP

8 MARÍA DOLORES LÓPEZ RAMOS PP

9 LUZ MARIA CARMONA OLIVER PP

10 ERIK GUTIÉRREZ GUTIÉRREZ I DOMÍNGUEZ PP

11 JUAN LOPEZ RAMOS PP

12 ARTURO TENA LUNA PP

13 MARIA TRINIDAD ROMERO ORTIZ PP

14 LIVIU-DANIEL SIMIUC PP

15 JUDIT MUNTANE CAPELLAN PP

16 GLORIA HUERTAS BARRERA PP

17 ANTONIO SORROCHE DELGADO PP

SUPLENT1 CARLOS IÑIGO LÓPEZ PP

 

CIUTADANS PARTIDO DE LA CIUTADANÍA (Cs)

1 Jorge Javier Bernués Jorba Cs

2 Antonio Guillén Frias Cs

3 María Dacil Zurita Espinosa Cs

4 Juan García Expósito Cs

5 Carmen Pérez Martínez Cs

6 Miguel Pampin Iglesias Cs

7 María Montserrat Muntane Bonastre Cs

8 Santiago López Gallego Cs

9 Ana María Calabuig Bacete Cs

10 Oscar Vaz López Cs

11 Roberto Ezequiel Castro Pilalo Cs

12 María Nieto Babiano Cs

13 Esther Doña Cruz Cs

14 Isabel Moreno Bedia Cs

15 Montserrat Ruiz María Dolores Cs

16 Jose Luis Garriga Crespo Cs

17 Fernando Lorenzo Nuñez Cs

SUPLENT 1 Jose María Miguel Quiroga Cs

2 Ricardo Miguel Fernández Cs

3 Laura Fernández González Cs

 

CUP AMUNT PIERA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

1 JULIA BUENO GARCÍA CUP- AMUNT
2 ROGER MATAMOROS APARICIO CUP- AMUNT
3 JOAQUIN RIBAS CANOSA CUP- AMUNT
4 MÒNICA AIXALÀ FOLCH CUP- AMUNT
5 JUAN VERA HOMS CUP- AMUNT
6 OT RIBAS GARIBALDI CUP- AMUNT
7 ANA VICTÒRIA CORNELLÁ CASES CUP- AMUNT
8 ALEIX DEL CID AIXALÀ CUP- AMUNT
9 IOLANDA MASÓ GARCÍA CUP- AMUNT
10 JOSE REIG RAIGAL CUP- AMUNT
11 ANNA NAVARRO ARJONA CUP- AMUNT
12 MARIA YOLANDA DÍAZ RODRÍGUEZ CUP- AMUNT
13 ELISABET TRAVESI GARCÍA CUP- AMUNT
14 VICTOR CARRATALA OLIVE CUP- AMUNT
15 EVA MORALES PEDRAZA CUP- AMUNT
16 JOSE DEL CID VEGA CUP- AMUNT
17 MARIA JOSEPA RIBERA VALLÈS CUP- AMUNT

SUPLENT 1 RAÚL CÁNOVAS GARCÍA CUP- AMUNT
2 CRISTINA GUIRADO GARCÍA CUP- AMUNT
3 JOSE MARIA MARTÍN BENITEZ CUP- AMUNT
4 ANA MARIA CAYUELA LURIA CUP- AMUNT

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Jordi Madrid Roca ERC-AM
2 Neus Núñez Bosch ERC-AM
3 Jaume Raventós Bonavida ERC-AM
4 Margarita Immaculada Rivademar Estela ERC-AM
5 Àngel Sabaté Solà ERC-AM
6 Raquel Calsina Galán ERC-AM
7 Sergi Tort Comas ERC-AM
8 Rebeca Oliva Martínez ERC-AM
9 Said El Idrissi Soumar ERC-AM
10 Susana Jornalé Villarroya ERC-AM
11 Israel Cabello Barrena ERC-AM
12 Anna Riba Sorribas ERC-AM
13 Juan Jose Vallejo Muñoz ERC-AM
14 Carme Canal Pons ERC-AM
15 Luis Basurte Jorba ERC-AM
16 Vanessa Brenes Espin ERC-AM
17 Eduard Montivero Vicent ERC-AM

SUPLENT 1 Laura Mata Ribas ERC-AM
2 Daniel Rubio Tortosa ERC-AM
3 Marina Torras Tarrida ERC-AM
4 Alfredo Eirin Seoane ERC-AM
5 Lourdes Costa Izquierdo ERC-AM
6 Enric Falo Zamora ERC-AM
7 Iolanda Marty Matas ERC-AM
8 Toni Lobato Vallès ERC-AM
9 Núria Gonzalez Andreu ERC-AM
10 Jordi Cerdà Fuster ERC-AM

 ARA ÉS DEMÀ-EN COMÚ GUANYEM (AED-ECG)

1 SANDRA BERNAD MARTINEZ AED-ECG
2 MARIA ARACELI ALCALDE REPULLO AED-ECG
3 XAVIER PIZARRO HOMS AED-ECG
4 LIDIA OLMEDO BUENO AED-ECG
5 ANTONIO MARAVER MORENO AED-ECG
6 MARIA NIEVES SOLE SICILIA AED-ECG
7 PERE BOSCH MORERA AED-ECG
8 MARIA JOSE GIL DELLA AED-ECG
9 MIGUEL DIAZ CHAMORRO AED-ECG
10 JOSE LUIS SANCHEZ-MONTAÑES ORTEGA AED-ECG
11 MONICA LOPEZ FLORES AED-ECG
12 MIGUEL JOVE FIGUERAS AED-ECG
13 MANOLI IZQUIERDO CORTES AED-ECG
14 TANIA CEREZUELA SOLE AED-ECG
15 DIDAC TOSCANO MARTIN AED-ECG
16 PASTORA CAUDET FERNANDEZ AEDECG
17 ALBERT LLATGE GROS AED-ECG

SUPLENT 1 IRENE LOPEZ SANTOS AED-ECG
2 JOSE MANUEL ALVAREZ CRUZ AED-ECG
3 VICENTE VENTURA SORIANO AED-ECG

 

JUNTS PER PIERA (JUNTS)

1 JOSEP LLOPART GARDELA JUNTS

2 ANNA PALLEROLS FERRER JUNTS

3 JOSEP MARIA ROSELL BRUNA JUNTS

4 JORDI PAU CARDUS JUNTS

5 MÍRIAM CARRERAS MORAGREGA JUNTS

6 ISAAC MATEOS RODRIGUEZ JUNTS

7 JENIFER NUÑEZ RUBIA JUNTS

8 FRANCESC COLLADO RUIZ JUNTS

9 ALBERT SOLA LOPEZ JUNTS

10 MARIA DELS ANGELS PLANELLA NUÑEZ JUNTS

11 SERGI ROMERA CLAUSELL JUNTS

12 MERIME AMINE BEL-AKHAL JUNTS

13 FRANCESC GIMENO LOPEZ JUNTS

14 MARIA DEL ROSARIO RECHI CAPARROS JUNTS

15 XAVIER ANREU ALMENARA JUNTS

16 MARTINA ROMERO OBONO JUNTS

17 ALBERT CASES LUTGARDO JUNTS

SUPLENT 1 JULIAN LOPEZ GIRALDO JUNTS

2 MARIA DOLORS CASANOVES PLA JUNTS

3 JOSEP BOSCH CASTELLÓ JUNTS

4 NURIA GÀRCIA CALVO JUNTS

5 ESTEBAN MEDINA MANRIQUE JUNTS

6 MARIA ASUNCION MUNTANE ROVIRA JUNTS

7 XAVIER LLONGUERAS PARERA JUNTS

8 MARINA SÁEZ SANCHEZ JUNTS

9 JUAN FARRES PRAT JUNTS

10 JAUME SALVADOR GUIXÀ SOTERAS JUNTS

 

LA POBLA DE CLARAMUNT

 

PARTICIPA #VOLEMUNAPOBLAMILLOR(P!)

1 Antoni Mabras Marimon P!

2 Maria Paz Castaño Vega P!

3 Berta Pons Molina P!

4 Montserrat Sanou Catasus P!

5 Xavier Surroca Miquel P!

6 Joana Torras Vizcarrondo P!

7 Pol Robert Vich P!

8 Josefa Vilarrubias Calaf P!

9 Joan Tort Gimenez P!

10 Ricard Martinez Andres P!

11 Raimon Lucas Rabell P!

SUPLENT 1 Oriol Ricart Vilarrubias P!

2 Alicia Borrega Escalante P!

3 Josefina Soteras Riba P!

4 Gemma Ramis Roig P!

5 Francesc Mestre Dalmau P!

6 Isidoro Farré Pomés P!

7 Joan Mabras Marimon P!

8 Nuria Ais Pons P!

9 Lidia Cabezas López P!

10 Elisabeth Díaz Santaolalla P!

 

PSC

1 FREDERIC MARÍ CASANOVAS PSC-CP
2 ANNA Mª MARÍN GILI PSC-CP
3 JUAN BLAS GARCÍA PULIDO PSC-CP
4 JUAN LUIS MATURANA GARCÍA PSC-CP
5 ROSA RABELL PADRÓ PSC-CP
6 MONTSERRAT CERVELLÓ GABARRI PSC-CP
7 CARLES MARTÍNEZ MORENO PSC-CP
8 MANUEL GAVILÁN RAMOS PSC-CP
9 MIQUEL COMINO GARCÍA PSC-CP
10 SÍLVIA GARCÍA PACHECO PSC-CP
11 FRANCISCO JAVIER MUÑOZ GONZÁLEZ PSC-CP

 

AVANCEM PER LA POBLA (JUNTS)

1 SANTIAGO BROCH MIQUEL PDCat JUNTS

2 LLUIS PEREZ MAÑOSAS PDCat JUNTS

3 Mª CARME VALLÈS AMATLLERT INDEPENDENT JUNTS

4 ESTHER TOURIÑAN MORIST PDCat

5 JAVIER GONZÁLEZ SÁNCHEZ INDEPENDENT JUNTS

6 MARIA DEL CARMEN GARCIA GALLEGO INDEPENDENT

7 JOSEP ALOY COROMINAS PDCat JUNTS

8 JOSEP MARIA PRAT JIMENEZ INDEPENDENT JUNTS

9 DAVID FAMOLIR NEBOT INDEPENDENT JUNTS

10 JUAN CARLOS PÉREZ ALONSO INDEPENDENT JUNTS

11 MARIA DEL CARME MALDONADO JIMENEZ INDEPENDENT JUNTS

SUPLENT 1 FRANCISCO GUILLÉN FRENÁNDEZ INDEPENDENT JUNTS

2 ANTONIA DALMAU CASELLAS INDEPENDENT JUNTS

3 MIREIA FERRER TOURIÑAN INDEPENDENT JUNTS

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Albert Duran Serra ERC-AM
2 Jordi Puiggrós Ascón ERC-AM
3 Abel Martos Rozas ERC-AM
4 Olga Alamillo Ávila ERC-AM
5 Josep Palà Ibàñez ERC-AM
6 Josep Maria Fito Lliro ERC-AM
7 Cristina López Hernàndez ERC-AM
8 Marc Ferrer Tuset ERC-AM
9 Jordi Puiggrós Pola ERC-AM
10 Manel Ramoneda Coch ERC-AM
11 Josep Aguilera Borrull ERC-AM

SUPLENTS Joan Baptista Viscarro Grau ERC-AM

 

PRATS DE REI, ELS

GRUP D'ACCIÓ PER PRAT -ACORD MUNICIPAL (GAP-AM)

1 Maria Cristina Mas Soteras GAP-AM
2 Conxita Tornavaca Lázaro GAP-AM
3 Maria del Roser Regordosa Pons GAP-AM
4 Santiago Latas Lafuente GAP-AM
5 Olga Saumell Roca GAP-AM
6 Joan Guixé Puigcernau GAP-AM
7 Maria Mercè Pubill Vila GAP-AM

SUPLENT 1 Ester Gómez Enrich GAP-AM
2 Josep Anye Palomas GAP-AM
3 Carla Casas Valls GAP-AM
4 Marc Sendiu Bertrán GAP-AM

 

PUJALT

JUNTS PER PUJALT- ACORD MUNICIPAL (JP-AM)

1 Pere Masana Nadal JP- AM
2 Albert Esteve Benedico JP- AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 ANTONI DE SOLÁ PERETA JUNTS

2 SALVADOR BOSCH CASANOVAS JUNTS

3 LAURA CARULLA CASTELLVÍ JUNTS

 

RUBIÓ

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (IR-AM)

1 Sandra Aymerich Garcia IR-AM
2 Jérôme Loos IR-AM
3 José Antonio Pardo Torres IR-AM

JUNTS PER RUBIÓ (JUNTS)

1 FRANCISCO MIGUEL ARCHELA GIL JUNTS

2 CRISTINA SEGURA MATEO JUNTS

3 MARIA TERESA ESQUIUS FERNÁNDEZ JUNTS

4 MARIA CARMEN SERRA VILARDELL JUNTS

5 ELISABET FLORENSA CASALS JUNT

 

SANT MARTÍ DE TOUS

 

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR TOUS - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Tous -AMUNT)

1 Marta Gràcia Marimon CUP Tous - AMUNT

2 Teresa Vidal Amat CUP Tous - AMUNT

3 Martí Senserrich Estruch CUP Tous - AMUNT

4 Adrián José Pet Herrera CUP Tous - AMUNT B

5 Xavier Tort Bisbal CUP Tous - AMUNT

6 Judit Nuñez Sala CUP Tous - AMUNT

7 Èrica Alejandro Parra CUP Tous - AMUNT

8 Miguel Díaz López CUP Tous - AMUNT

9 Anna Queraltó Closa CUP Tous - AMUNT

SUPLENT 1 Pau Santacana Cantarell CUP Tous - AMUNT

2 Mònica Martin Lucas CUP Tous - AMUNT

3 Jordi Vidal Vilaseca CUP Tous - AMUNT

4 Blanca Torà Micheli CUP Tous - AMUNT

5 Eduard Bagó Codina CUP Tous - AMUNT

6 Floriane Virginie Mylene Bardini CUP Tous - AMUNT

7 Javier Cámara Manzaneda CUP Tous - AMUNT

8 Aina Valls Claramunt CUP Tous - AMUNT

9 Jordi Aribau Lopez CUP Tous - AMUNT

10 Eva Alejandro Parra CUP Tous - AMUNT

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 David Alquézar Claramunt ERC -AM

2 Pau Mir Molina ERC -AM

3 Pere Enrich Rodríguez ERC -AM

4 Irene Santos Escalona ERC -AM

5 M. Mercè Cantarell Vendrell ERC -AM

6 Maria Dolors Moreno Rodríguez ERC -AM

7 Joan Vidal Marsal ERC -AM

8 Montserrat Figueras Costa ERC -AM

9 Gemma Hernández Tarrats ERC -AM

SUPLENT 1 Josep Anton Ruiz Martínez ERC -AM

2 Jordi Marimon Fàbregas ERC -AM

3 Natàlia Mas Guix ERC -AM

4 Lídia Morcillo Jordana ERC -AM

5 Roger Marsal Cuadras ERC -AM

6 Joan Tort Garcia ERC -AM

7 Oriol Ribera Solé ERC -AM

8 Albert Valls Domènech ERC -AM

9 Ramon Pons Viles ERC -AM

10 Ernest Brufau Torrents ERC -AM

 

JUNTS PER TOUS (JUNTS)

1 Josep Anton Jiménez Chinarro JUNTS

2 Jordi Elias Regordosa JUNTS

3 Laia Claramunt Riba JUNTS

4 Marta Díaz Claramunt JUNTS

5 Joan Claramunt Elias JUNTS

6 Roger Codó Ibars JUNTS

7 Pablo Lara Navarra JUNTS

8 Mireia Segura Joan JUNTS 9

Xavier Solé Compte JUNTS

SUPLENT 1 Montserrat Prat Moltó JUNTS

 

SANT MARTÍ SESGUEIOLES 

SANT MARTÍ AVANÇA - ACORD MUNICIPAL (SMA -AM)

1 Rosa Narbona Agustín SMA-AM

2 Anna Maria Sala Rius SMA-AM

3 Jaume Pallarols Freixas SMA-AM

4 Montserrat Franch Xampeny SMA-AM

5 Aleix Borràs Sifres SMA-AM

6 Helena Garcia Giménez SMA-AM

7 David Sala Casulleras SMA-AM

SUPLENT 1 Laura Muntané Alsina SMA-AM

2 Mª Antonia Vilaseca Navarro SMA-AM

3 Aitana Bitrà Sánchez SMA-AM

 

 

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 ROSA MARIA GARCIA FLORES INDEPENDENT JUNTS

2 JUAN CAPDEVILA FOLGUERA INDEPENDENT JUNTS

3 MARIA ALICIA GARCIA MORALES INDEPENDENT JUNTS

4 JUAN LLORENS CREUS INDEPENDENT JUNTS

5 JORDI ROVIRA SMON INDEPENDENT JUNTS

6 JOSEP BORRELL FIGUERA INDEPENDENT JUNTS

7 TERESA TORRAS PELFORT INDEPENDENT JUNTS

 

SANT PERE SALLAVINERA 

INDEPENDENTS PER SANT PERE SALLAVINERA - ACORD MUNICIPAL (IEPS -AM)

Terència Torra Montraveta IEPS -AM

Josep Picanyol López IEPS -AM

 

JUNTS PER SANT PERE SALLAVINERA (JUNTS)

1 Matias Bosch Bacardit PDCat JUNTS

2 Jorge Boil Casanovas PDCat JUNTS

3 Maria Ortega Moyano PDCat

 

SANTA MARGARIDA DE MONTBUI

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 ADRIAN CANO SEVILLA PP

2 JUAN PALOMEQUE MARTINEZ PP

3 JOSE MUNNE ORTINEZ PP

4 MARIA DEL CARMEN MIRO PORTOLES PP

5 MARIA DOLORES PEREZ CABRERO PP

6 MARIO GALTÉS QUINTANA PP

7 JUAN GUTIÉRREZ DOMÉNECH PP

8 MANUEL PABLOS TIRADO PP

9 ESTIBALIZ TINEO ORTEGA PP

10 MARIA PILAR GALAN MENENDEZ PP

11 FRANCISCO AGUILAR MARTINEZ PP

12 MARIA MONTSERRAT SILVA IGLESIAS PP

13 ANA BELEN MARTIN GARCIA PP

SUPLENT 1 EDUARDO SERRANO RODRIGUEZ PP

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 ANA BELEN CARO CLAVER Cs

2 SERGIO MARTÍNEZ MUDARRA Cs

3 MANUEL CASTAÑO SÁNCHEZ Cs

4 SANDRA SIMÓN CARO Cs

5 MANUEL VILLENA BERGADA Cs

6 JOSEFA GARCÍA MEDRANO Cs

7 ANTONIO FERNÁNDEZ PORRAS Cs

8 ANTONIO QUIÑONERO MORCILLO Cs

9 JUAN ANTONIO MONTES MUÑOZ Cs

10 INMACULADA CONCEPCIÓN MÉNDEZ SERRANO Cs

11 ERIC DIDAC NAVARRO GARCÍA Cs

12 FERNANDO ABEL AYSPURO KUSINA Cs

13 TOMASA SÁNCHEZ LÓPEZ Cs

SUPLENT 1 ANTONIO SÁNCHEZ CAMPILLO Cs

2 OLGA VÉLEZ JORGE Cs

 

SOM MONTBUI - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL - (ERC -AM)

1 Isabel Guerrero Gonzàlez ERC -AM

2 Joel Serrano Ciria ERC -AM

3 Cristina Ferrer Gèrico ERC -AM

4 Mónica Bautista Villaescusa ERC -AM

5 Joan Bosch Blanch ERC -AM

6 Cristina Morente Màrquez ERC -AM

7 Juan Francisco Moreno Alibau ERC -AM

8 Maria Alba Carpio Carreño ERC -AM

9 Joan Cunillera Llansana ERC -AM

10 Yolanda Vera Pérez ERC -AM

11 José María Segura Moreno ERC -AM

12 Núria Torrades Jorba ERC -AM

13 Miguel Vivar Holgado ERC -AM

SUPLENT 1 Laura Andreu Romero ERC -AM

2 Maria Dolors Solé Ametller ERC -AM

3 Daniel Gonzàlez Caldito ERC -AM

4 Emma Mercader Reixachs ERC -AM

5 Marc Vidal Vilà ERC -AM

6 Fernando Polo Nevado ERC -AM

7 Lídia Andrevi Mercader ERC -AM

8 Berta Hornos Cuadros ERC -AM

9 Santi Amat Rosselló ERC -AM

 

ARA MONTBUI - LA VEU DELS VEÏNS DE MONTBUI (AM -LVDVDM)

1 JESÚS MIGUEL JUÁREZ TAMAYO AM -LVDVDM

2 MARIA CORAL VÁZQUEZ HONTORIA AM -LVDVDM

3 ADRIÀ CASTELLTORT MASCÓ AM -LVDVDM

4 JESICA ARROYO LÓPEZ AM -LVDVDM

5 JORDI BÒRIA TAIXÉ AM -LVDVDM

6 SARA BERGANTIÑO CABELLO AM -LVDVDM

7 MARCEL MATEU PIJOAN AM -LVDVDM

8 DIANA SUSÍN LÓPEZ AM -LVDVDM

9 ALBERT CANTARELL BUSQUÉ AM -LVDVDM

10 NÚRIA ROCA MERCADER AM -LVDVDM

11 DAVID GILBERTE MÉNDEZ AM -LVDVDM

12 MARTA AVILÉS GIL A M -LVDVDM

13 JORDI MONTIEL VENDRELL AM -LVDVDM

 

SUPLENT 1 GLORIA NASARRE MADRAZO AM -LVDVDM

2 GREGORIO GRADOS GARCÍA AM -LVDVDM

3 MÓNICA PORTERO MARTÍNEZ AM -LVDVDM

4 JAVIER MORENO MORALES AM -LVDVDM

5 ALFONSA SANTIESTEBAN CASTILLO AM -LVDVDM

6 AITOR URBANO MEDINA AM -LVDVDM

7 VALENTINA DALMASES PAPASEIT AM -LVDVDM

8 JONATHAN DELGADO CEREZO AM -LVDVDM

9 ROSA MARIA PLANELL RAJA AM -LVDVDM

10 ANTONIO AGUALLO ARIZA AM -LVDVDM CANDIDATURA

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 TEO ROMERO HERNANDEZ PSC -CP

2 JOSE PALACIOS GUERRERO PSC -CP

3 AURORA FERNÁNDEZ MACHADO PSC -CP

4 MONTSE CARRICONDO TRUJILLO PSC -CP

5 SILVIA LATORRE MARQUEZ PSC -CP

6 JOSEP LECHUGA ARROYO PSC -CP

7 RAUL LUQUE JIMENEZ PSC -CP

8 MIGUEL ÁNGEL LEIVA TAMARGO PSC -CP

9 SHEILA LATORRE ALMIRANTE PSC -CP

10 RAQUEL MUÑOZ CERVERA PSC -CP

11 JOAN RIUS BADIA PSC -CP

12 JUDIT REDONDO BALBOA PSC -CP

13 ELISABET TAMARGO BRAVO PSC -CP

 

SUPLENT 1 ÁNGEL ORTEGA MORENO PSC -CP

2 JORDI MARTINEZ BERROCAL PSC -CP

3 JULIAN LOARTE CORROCHANO PSC -CP

4 JOAQUINA POLO LOPEZ PSC -CP 5

SONIA VÁZQUEZ BORREGA PSC -CP

6 ANTONIO VELASCO ALVAREZ PSC -CP

7 ESTELA RAMOS DIAZ PSC -CP

8 CRISTINA REGUERO PELAEZ PSC -CP

9 JOSE LUIS GONZÁLEZ ALASTUAY PSC -CP

 

SANTA MARIA DE MIRALLES

MIRALLES DECIDEIX - ACORD MUNICIPAL (MD -AM)

1 Mònica Oliva Argelich MD -AM CANDIDATURA

 

 

JUNTS PER MIRALLES (JUNTS)

1 PERE ARGELICH PUJADÓ JUNTS

2 JOSEP AMBRÓS ALBET JUNTS

3 JUAN CARLOS SANTANO JIMENEZ JUNTS

4 YOLANDA RUIZ BAENA JUNTS

 

LA TORRE DE CLARAMUNT

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 JOSE A. MARTIN FERNANDEZ INDEPENDENT PSC -CP

2 CARLA SUAREZ NIETO PSC -CP

3 MANUEL COCA RODRIGUEZ PSC -CP

4 SILVIA LOPEZ HERNANDEZ PSC -CP

5 SERGIO FERNANDEZ FERNANDEZ INDEPENDENT PSC -CP

6 MÓNICA GOMEZ RIVERO PSC -CP

7 MARCEL MORILLAS ROZAS PSC -CP

8 RAFAEL FERNANDEZ CABRERA INDEPENDENT PSC -CP

9 Mª ESTELA MERINO MARTINEZ PSC -CP

10 JAUME MOLINA SOLÉ INDEPENDENT PSC -CP

11 MARIA GIL GARCIA PSC -CP

 

 

SUPLENTS JOSE MANUEL MARTINEZ MIRANDA PSC -CP

 

ACCIÓ I RENOVACIÓ (ACIRE)

1 JUAN MARTÍNEZ BAYONA ACIRE

2 FRANCISCO JAVIER COSANO CANO ACIRE

3 CLAUDIA ZUMEL CABALLERO ACIRE

4 MISRAIM DE LA ROSA GONZÁLEZ ACIRE

5 SANDRA SERRANO GARCÍA ACIRE

6 JOEL CASTAÑO SÁNCHEZ ACIRE

7 MARÍA JOSÉ CASTELLANO PORRAS ACIRE

8 DOMINGO SALIDO JIMÉNEZ ACIRE

9 MARTA GAMAS BRUMÓS ACIRE

10 GINESA ACOSTA RODRÍGUEZ ACIRE

11 IGNACIO BONED COBOS ACIRE

SUPLENTS 1A LBA ZUMEL CABALLERO ACIRE

2 JORDI PÉREZ BARTUAL ACIRE

3 JEZABEL MÁRQUEZ GÓMEZ ACIRE

4 MUGUREL GUTU ACIRE

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 Joaquim Morales Mestres ERC -AM

2 Mònica Tomás Tort ERC -AM

3 Juan José Castaño Garcia ERC -AM

4 Nuria Poch Folch ERC -AM

5 Jordi Camps Juncà ERC -AM

6 Maria Coral Oliveros Soriano ERC -AM

7 Joaquin Mallen Gomez ERC-AM

8 Mª Dolores Vizarro Muñoz ERC -AM

9 Josep Ollé de ERC -AM

10 Teresa Rabell Padró ERC -AM

11 Vicente Gascon Bret ERC-AM

 

 

SUPLENT 1 Òscar Rota Domingo ERC -AM

2 Elisenda Farriol Gili ERC -AM

3 Jordi Martínez Rico ERC -AM

4 Olga Diago Bertran ERC -AM

5 Joan Oliva Broto ERC -AM

6 Maria Nuria Palacios Morcate ERC -AM

7 Pedro Jimenez Ortiz ERC -AM

8 Isabel Lorente Castaño ERC -AM

9 Manel Santanach Gonzàlez ERC -AM

10 Ana Doroteo Romero ERC -AM CANDIDATURA

 

JUNTS PER LA TORRE (JUNTS)

1 JAUME RIBA BAYO PDCat JUNTS

2 ANDRÉS SIÑOL QUINTANA INDEPENDENT JUNTS

3 JAIME RIBA RAMOS PDCat JUNTS

4 ANA MADRID JIMENEZ PDCat JUNTS

5 MARIA TERESA MARUNY POMARES INDEPENDENT JUNTS

6 FRANCESC XAVIER COMES FERRER PDCat JUNTS

7 MANUEL PUIG VIDAL INDEPENDENT JUNTS

8 DAVID POZO PASCUAL INDEPENDENT JUNTS

9 SUSANA SÁNCHEZ CAMPILLO INDEPENDENT JUNTS

10 MARIA CRISTINA ROSARIO MARIN TEBAR INDEPENDENT JUNTS

11 LOURDES CORDON SABIO PDCat JUNTS

SUPLENT 1 ANTONIO RUIZ RUIS INDEPENDENT JUNTS

2 MÒNICA VALLS RODRIGUEZ INDEPENDENT JUNTS

3 SALVADOR CASANOVAS SOLA INDEPENDENT JUNTS

4 NÚRIA TORRES GIMÉNEZ INDEPENDENT JUNTS

5 ANTONIO PAZ ROMERO INDEPENDENT JUNTS

6 MARIA DOLORES MATES ARANDA INDEPENDENT JUNTS

 

VEÏNS AMB VEU (PTE -VV)

1 MARCOS MELO COMPANY PTE -VV

2 SANTIAGO EDUARDO ANDRADE SEGOVIA PTE -VV

3 KENNETH MONTERO VENTURA PTE -VV

4 MARTA SABÉ BLANCO PTE -VV

5 EVELYN MARQUEZ CABALLERO PTE -VV

6 MIGUEL ROMERO JIMÉNEZ PTE -VV

7 ANGEL GARCIA DUEÑAS PTE -VV

8 JUAN MANUEL LOGARES LOMBARDERO PTE -VV

9 REBECA TORREBLANCA MARTÍNEZ PTE -VV

10 CONCEPCIÓN MARTÍNEZ RENEDO PTE -VV

11 JORDI TORREBLANCA GÓMEZ PTE -VV

SUPLENT 1 JOSÉ AGUILAR MARTÍNEZ PTE -VV

2 MONTSERRAT PAREDES FORNAS PTE -VV

 

VALLBONA D'ANOIA

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 Mª ISABEL FERRER BOSCH INDEPENDENT PSC -CP 2

Mª DOLORES CAMPOS MONDELO PSC -CP

3 FRANCISCO NEIRA LEON PSC -CP

4 ROMAN CASANOVAS SARDÀ PSC -CP

5 DIDAC CASTELLS ABAD PSC -CP

6 ANTONIO LUIS CARRASCO RUIZ PSC -CP

7 MANUEL PAREJO CHILLON PSC -CP

8 ANA SANTOS GONZALEZ PSC -CP

9 SUSANNA PERALES SÁNCHEZ PSC -CP

SUPLENT 1 MIRIAM CHAMÓN ALGABA PSC -CP

2 VICTOR CARRASCO CARRERO PSC -CP

 

CUP VALLBONA D'ANOIA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Vallbona - AMUNT)

1 Meritxell López Baqué CUP Vallbona-AMUNT

2 Roc Farreras Amill CUP Vallbona-AMUNT

3 Jaume Borràs Soler CUP Vallbona-AMUNT

4 Patrícia Badia Delgado CUP Vallbona-AMUNT

5 Antoni Borràs Parera CUP Vallbona-AMUNT

6 Maria Lourdes Saumell Vallès CUP Vallbona-AMUNT

7 Maria Ángeles Uri Foz CUP Vallbona-AMUNT

8 Laura Moreno Martinez CUP Vallbona - AMUNT

9 Salvador Saumell Baqué CUP Vallbona-AMUNT

SUPLENT 1 Irene López Uri CUP Vallbona-AMUNT

2 Daniel López Hidalgo CUP Vallbona-AMUNT

3 Sara Munné Clavero CUP Vallbona-AMUNT

4 Jordi Marofà López CUP Vallbona-AMUNT

5 Anna Tarafa Mata CUP Vallbona-AMUNT

6 Josep Martí Saumell CUP Vallbona-AMUNT

7 Maria Mercè Saumell Vallès CUP Vallbona-AMUNT

8 Pere Sabaté Parera CUP VallbonaAMUNT

 

UNIDOS POR VALLBONA - VEÏNS AMB VEU (UPV -VV)

1 FRANCISCO CORRAL LÓPEZ UPV -VV

2 JESÚS FONTECHA DE CASO UPV -VV

3 JOSÉ LUÍS MACARRO BOCACHE UPV -VV

4 ANTONIA CORRAL LÓPEZ UPV -VV

5 TOMAS PEREZ MARCELO UPV -VV

6 MONTSERRAT SENSERRICH MORATA UPV -VV

7 SILVIA SÁNCHEZ FORRIOL UPV -VV

8 ANTONIO TORRES ESCURSELL UPV -VV

9 MANUEL RAMÍREZ CANO UPV-VV

 

MONTMANEU

JUNTS PER MONTMANEU- ACORD MUNICIPAL (JM-ERC-AM)

1 Josep Maria Albareda Bacardit JM-ERC-AM
2 Montserrat Gil Roselló JM-ERC-AM

TOTS FEM MONTMANEU-JUNTS PER MONTMANEU (TFM-JUNTS)

1 ÀNGEL FARRÉ CARULLA TFM-JUNTS
2 MARIA DEL CARME MARSÀ PINÓS INDEPENDENT TFM-JUNTS
3 JOAN VILAJOANA TARDÀ INDEPENDENT TFM-JUNTS
4 JOSEP TOSQUELLA QUERALT INDEPENDENT TFM-JUNTS
5 ALBERTO URGELL FARRÀS INDEPENDENT TFM-JUNTS

ÒDENA

PSC-ÒDENA-ÒDENA PROGRÉS- CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC-ÒDENA PROGRÉS-CP)

1 FRANCISCO GUISADO SANTANO 

2 SANDRA FERNÁNDEZ CUADRA 

3 VALENTÍN ROBLES RODRÍGUEZ 

4 AMPARO HERNÁNDEZ DENGRA 

5 ORIOL ALMIRÓN RUIZ 

6 VANESA MASSONS VIVES 

7 CARLOS PALOMINO SEBASTIÁN 

8 AMELIA SOLÀ SERRANO 

9 CARMEN ROBLES RODRÍGUEZ 

10 JULIAN LUCHA CAMPAYO 

11 MARIANO RUIZ COMINO 

SUPLENT 1 RAÚL ALMIRÓN RODRÍGUEZ
2 LUIS GUISADO QUIRÓS 
3 DOLORES GUISADO SANTANO PSC

 

ÒDENA A FONS AVANCEM-AGRUPACIÓ ELECTORS (OAF)

1 ANDRÉS GARCÍA SÁNCHEZ

2 SERGIO LOZANO MONTERO

3 PIEDAD ROVIRA NISO I

4 MANUEL CONTRERAS FERNÁNDEZ

5 MARIA JESÚS MARTÍNEZ VERA

6 JOAN XAVIER GABARRÓ VIÑALS 

7 ANABEL CORTÉS PÉREZ

8 JORDI GASSÓ GUIXÁ 

9 MANUEL IGLESIAS HERNÁNDEZ 

10 CARME IGLESIAS MAJÓ 

11 DAVID MORA CANTERO 

 

SUPLENT 1 ANGELA CAÑELLAS PUIG

2 JESÚS VARGAS LOZANO

3 ESTHER COMAMALA BALADA

4 FERNANDO GRAU CAÑELLAS 

 

FEM ÒDENA- ACORD MUNICIPAL (FEM-AM)

1 Maria Sayavera Seuba FEM-AM
2 Raul Galán Santano FEM-AM
3 Alba Gallardo Sola FEM-AM
4 Pepe Copoví Robles FEM-AM
5 Vanessa Garcia Ribera FEM-AM
6 Joan Estruch Riba FEM-AM
7 Ester Garriga Gabarró FEM-AM
8 Jordi Raventós Farré FEM-AM
9 Gemma Aurich Muntané FEM-AM
10 Joan Planella Núñez FEM-AM
11 Carles Albert Casanova Miranda FEM-AM

SUPLENT1 Sònia Garcia Ribera FEM-AM
2 Victor López Gargallo FEM-AM
3 Imma Ribera Jorba FEM-AM
4 Daniel Redón Monfort FEM-AM
5 Carme Planell Oller FEM-AM
6 David Martínez Soriano FEM-AM
7 Eva Oliver González FEM-AM
8 Miquel Zenon Martí FEM-AM
9 Núria Ollé de San José FEM-AM
10 Jaume Xaus Regordosa FEM-AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 LLUÍS PIQUÉ RECHE INDEPENDENT JUNTS

2 EDUARD CORRONS ROCA INDEPENDENT JUNTS

3 FRANCISCO JAVIER CARRERO JARA INDEPENDENT JUNTS

4 OLGA SOLÉ MULA JUNTS

5 MARIA PILAR GAVILÁN GRACIA INDEPENDENT JUNTS

6 YOLANDA LOZANO DONCEL INDEPENDENT JUNTS

7 ANNA MARIA ESCRICHE MAGALLÓN INDEPENDENT JUNTS

8 FRANCESC VIDAL MARTINEZ INDEPENDENT JUNTS

9 MARI ROSA PIQUÉ RECHE INDEPENDENT JUNTS

10 JORDI TORRA VENDRELL JUNTS

11 RAMON FELIP BOLBA INDEPENDENT JUNTS

 

VEÏNS AMB VEU (VV)

1 SANDRA ENCINAS TRIVIÑO VV

2 RAMÓN LAINEZ PÉREZ VV

3 ELISENDA BARQUILLA MÉNDEZ VV

4 MARIA DEL MAR RODRÍGUEZ RUIZ VV

5 ISMAEL BELOUADNINE MAÑAS VV

6 SONIA MARTÍNEZ SANCHEZ VV

7 SERGIO MERINO MARTÍNEZ VV

8 FERNANDA MORENO CLEMENTE VV

9 ANGEL CERVERA RICO VV

10 ESTEBAN CIVIDANES BLANCO VV

11 MARIA DEL CARMEN ESCUDERO CANO VV

 

ORPÍ

INDEPENDENTS PER ORPÍ-ACORD MUNICIPAL (IO-AM)

1 Imma Palet Rubió IO-AM
2 Sandra Tort Jové IO-AM
3 Daniel Sanchez Lorenzo IO-AM
4 Josep Pons Calaf IO-AM

JUNTS PER ORPÍ (JUNTS)

1 JOAQUIM VICH ENRICH INDEPENDENT JUNTS

2 ALEXIS URGELL SOTERAS INDEPENDENT JUNTS

3 XAVIER COMPANY GALLART INDEPENDENT JUNTS

 

PIERA

PSC

1 FRANCISCO JAVIER PERELLON BRAVO PSC-CP
2 MARIA DEL CARMEN GONZALEZ ANJAUMA INDEPENDENT PSC-CP
3 JUAN MIGUEL RAMIREZ FERNANDEZ PSC-CP
4 MONTSERRAT PORRAS RODRIGUEZ INDEPENDENT PSC-CP
5 MARIA DEL CARMEN RAMIREZ SANCHEZ PSC-CP
6 EMILIO USERO CASTRO INDEPENDENT PSC-CP
7 CARMEN BUENO GRANADOS INDEPENDENT PSC-CP
8 FERNANDO TORRES GOMEZ PSC-CP
9 ANNA GONZALEZ ANJAUMA INDEPENDENT PSC-CP
10 MAGDALENA ARRUGA FARRES INDEPENDENT PSC-CP
11 IVAN VIDES MORCILLO INDEPENDENT PSC-CP
12 SANDRA CAMBIL RUIZ INDEPENDENT PSC-CP
13 FRANCISCA BORRALLO MARTINEZ INDEPENDENT PSC-CP
14 DAVID MANZANERA FACERIAS PSC-CP
15 ASCENSION PADILLA GIL INDEPENDENT PSC-CP
16 ANTONIO MUNNE VALLES INDEPENDENT PSC-CP
17 ELENA ISART MUNNE PSC-CP

SUPLENT 1 PEDRO SAYAGO HERNANDEZ PSC-CP
2 AGUSTINA RUIZ MARIN PSC-CP
3 JOSE TAUSTE CUENCA PSC-CP

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 FRANCISCO IBÁÑEZ LÓPEZ PP

2 CRISTINA PEREZ PORCET PP

3 DAVID SOLÍS RIBAS PP

4 GUILLERMO SANS CASTELLVI PP

5 MARÍA CARMEN MORALES CÁNOVAS PP

6 RAFAEL TORRES PEREZ PP

7 ANA MARIA TORRES GONZALEZ PP

8 MARÍA DOLORES LÓPEZ RAMOS PP

9 LUZ MARIA CARMONA OLIVER PP

10 ERIK GUTIÉRREZ GUTIÉRREZ I DOMÍNGUEZ PP

11 JUAN LOPEZ RAMOS PP

12 ARTURO TENA LUNA PP

13 MARIA TRINIDAD ROMERO ORTIZ PP

14 LIVIU-DANIEL SIMIUC PP

15 JUDIT MUNTANE CAPELLAN PP

16 GLORIA HUERTAS BARRERA PP

17 ANTONIO SORROCHE DELGADO PP

SUPLENT1 CARLOS IÑIGO LÓPEZ PP

 

CIUTADANS PARTIDO DE LA CIUTADANÍA (Cs)

1 Jorge Javier Bernués Jorba Cs

2 Antonio Guillén Frias Cs

3 María Dacil Zurita Espinosa Cs

4 Juan García Expósito Cs

5 Carmen Pérez Martínez Cs

6 Miguel Pampin Iglesias Cs

7 María Montserrat Muntane Bonastre Cs

8 Santiago López Gallego Cs

9 Ana María Calabuig Bacete Cs

10 Oscar Vaz López Cs

11 Roberto Ezequiel Castro Pilalo Cs

12 María Nieto Babiano Cs

13 Esther Doña Cruz Cs

14 Isabel Moreno Bedia Cs

15 Montserrat Ruiz María Dolores Cs

16 Jose Luis Garriga Crespo Cs

17 Fernando Lorenzo Nuñez Cs

SUPLENT 1 Jose María Miguel Quiroga Cs

2 Ricardo Miguel Fernández Cs

3 Laura Fernández González Cs

 

CUP AMUNT PIERA-ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP-AMUNT)

1 JULIA BUENO GARCÍA CUP- AMUNT
2 ROGER MATAMOROS APARICIO CUP- AMUNT
3 JOAQUIN RIBAS CANOSA CUP- AMUNT
4 MÒNICA AIXALÀ FOLCH CUP- AMUNT
5 JUAN VERA HOMS CUP- AMUNT
6 OT RIBAS GARIBALDI CUP- AMUNT
7 ANA VICTÒRIA CORNELLÁ CASES CUP- AMUNT
8 ALEIX DEL CID AIXALÀ CUP- AMUNT
9 IOLANDA MASÓ GARCÍA CUP- AMUNT
10 JOSE REIG RAIGAL CUP- AMUNT
11 ANNA NAVARRO ARJONA CUP- AMUNT
12 MARIA YOLANDA DÍAZ RODRÍGUEZ CUP- AMUNT
13 ELISABET TRAVESI GARCÍA CUP- AMUNT
14 VICTOR CARRATALA OLIVE CUP- AMUNT
15 EVA MORALES PEDRAZA CUP- AMUNT
16 JOSE DEL CID VEGA CUP- AMUNT
17 MARIA JOSEPA RIBERA VALLÈS CUP- AMUNT

SUPLENT 1 RAÚL CÁNOVAS GARCÍA CUP- AMUNT
2 CRISTINA GUIRADO GARCÍA CUP- AMUNT
3 JOSE MARIA MARTÍN BENITEZ CUP- AMUNT
4 ANA MARIA CAYUELA LURIA CUP- AMUNT

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Jordi Madrid Roca ERC-AM
2 Neus Núñez Bosch ERC-AM
3 Jaume Raventós Bonavida ERC-AM
4 Margarita Immaculada Rivademar Estela ERC-AM
5 Àngel Sabaté Solà ERC-AM
6 Raquel Calsina Galán ERC-AM
7 Sergi Tort Comas ERC-AM
8 Rebeca Oliva Martínez ERC-AM
9 Said El Idrissi Soumar ERC-AM
10 Susana Jornalé Villarroya ERC-AM
11 Israel Cabello Barrena ERC-AM
12 Anna Riba Sorribas ERC-AM
13 Juan Jose Vallejo Muñoz ERC-AM
14 Carme Canal Pons ERC-AM
15 Luis Basurte Jorba ERC-AM
16 Vanessa Brenes Espin ERC-AM
17 Eduard Montivero Vicent ERC-AM

SUPLENT 1 Laura Mata Ribas ERC-AM
2 Daniel Rubio Tortosa ERC-AM
3 Marina Torras Tarrida ERC-AM
4 Alfredo Eirin Seoane ERC-AM
5 Lourdes Costa Izquierdo ERC-AM
6 Enric Falo Zamora ERC-AM
7 Iolanda Marty Matas ERC-AM
8 Toni Lobato Vallès ERC-AM
9 Núria Gonzalez Andreu ERC-AM
10 Jordi Cerdà Fuster ERC-AM

 ARA ÉS DEMÀ-EN COMÚ GUANYEM (AED-ECG)

1 SANDRA BERNAD MARTINEZ AED-ECG
2 MARIA ARACELI ALCALDE REPULLO AED-ECG
3 XAVIER PIZARRO HOMS AED-ECG
4 LIDIA OLMEDO BUENO AED-ECG
5 ANTONIO MARAVER MORENO AED-ECG
6 MARIA NIEVES SOLE SICILIA AED-ECG
7 PERE BOSCH MORERA AED-ECG
8 MARIA JOSE GIL DELLA AED-ECG
9 MIGUEL DIAZ CHAMORRO AED-ECG
10 JOSE LUIS SANCHEZ-MONTAÑES ORTEGA AED-ECG
11 MONICA LOPEZ FLORES AED-ECG
12 MIGUEL JOVE FIGUERAS AED-ECG
13 MANOLI IZQUIERDO CORTES AED-ECG
14 TANIA CEREZUELA SOLE AED-ECG
15 DIDAC TOSCANO MARTIN AED-ECG
16 PASTORA CAUDET FERNANDEZ AEDECG
17 ALBERT LLATGE GROS AED-ECG

SUPLENT 1 IRENE LOPEZ SANTOS AED-ECG
2 JOSE MANUEL ALVAREZ CRUZ AED-ECG
3 VICENTE VENTURA SORIANO AED-ECG

 

JUNTS PER PIERA (JUNTS)

1 JOSEP LLOPART GARDELA JUNTS

2 ANNA PALLEROLS FERRER JUNTS

3 JOSEP MARIA ROSELL BRUNA JUNTS

4 JORDI PAU CARDUS JUNTS

5 MÍRIAM CARRERAS MORAGREGA JUNTS

6 ISAAC MATEOS RODRIGUEZ JUNTS

7 JENIFER NUÑEZ RUBIA JUNTS

8 FRANCESC COLLADO RUIZ JUNTS

9 ALBERT SOLA LOPEZ JUNTS

10 MARIA DELS ANGELS PLANELLA NUÑEZ JUNTS

11 SERGI ROMERA CLAUSELL JUNTS

12 MERIME AMINE BEL-AKHAL JUNTS

13 FRANCESC GIMENO LOPEZ JUNTS

14 MARIA DEL ROSARIO RECHI CAPARROS JUNTS

15 XAVIER ANREU ALMENARA JUNTS

16 MARTINA ROMERO OBONO JUNTS

17 ALBERT CASES LUTGARDO JUNTS

SUPLENT 1 JULIAN LOPEZ GIRALDO JUNTS

2 MARIA DOLORS CASANOVES PLA JUNTS

3 JOSEP BOSCH CASTELLÓ JUNTS

4 NURIA GÀRCIA CALVO JUNTS

5 ESTEBAN MEDINA MANRIQUE JUNTS

6 MARIA ASUNCION MUNTANE ROVIRA JUNTS

7 XAVIER LLONGUERAS PARERA JUNTS

8 MARINA SÁEZ SANCHEZ JUNTS

9 JUAN FARRES PRAT JUNTS

10 JAUME SALVADOR GUIXÀ SOTERAS JUNTS

 

LA POBLA DE CLARAMUNT

 

PARTICIPA #VOLEMUNAPOBLAMILLOR(P!)

1 Antoni Mabras Marimon P!

2 Maria Paz Castaño Vega P!

3 Berta Pons Molina P!

4 Montserrat Sanou Catasus P!

5 Xavier Surroca Miquel P!

6 Joana Torras Vizcarrondo P!

7 Pol Robert Vich P!

8 Josefa Vilarrubias Calaf P!

9 Joan Tort Gimenez P!

10 Ricard Martinez Andres P!

11 Raimon Lucas Rabell P!

SUPLENT 1 Oriol Ricart Vilarrubias P!

2 Alicia Borrega Escalante P!

3 Josefina Soteras Riba P!

4 Gemma Ramis Roig P!

5 Francesc Mestre Dalmau P!

6 Isidoro Farré Pomés P!

7 Joan Mabras Marimon P!

8 Nuria Ais Pons P!

9 Lidia Cabezas López P!

10 Elisabeth Díaz Santaolalla P!

 

PSC

1 FREDERIC MARÍ CASANOVAS PSC-CP
2 ANNA Mª MARÍN GILI PSC-CP
3 JUAN BLAS GARCÍA PULIDO PSC-CP
4 JUAN LUIS MATURANA GARCÍA PSC-CP
5 ROSA RABELL PADRÓ PSC-CP
6 MONTSERRAT CERVELLÓ GABARRI PSC-CP
7 CARLES MARTÍNEZ MORENO PSC-CP
8 MANUEL GAVILÁN RAMOS PSC-CP
9 MIQUEL COMINO GARCÍA PSC-CP
10 SÍLVIA GARCÍA PACHECO PSC-CP
11 FRANCISCO JAVIER MUÑOZ GONZÁLEZ PSC-CP

 

AVANCEM PER LA POBLA (JUNTS)

1 SANTIAGO BROCH MIQUEL PDCat JUNTS

2 LLUIS PEREZ MAÑOSAS PDCat JUNTS

3 Mª CARME VALLÈS AMATLLERT INDEPENDENT JUNTS

4 ESTHER TOURIÑAN MORIST PDCat

5 JAVIER GONZÁLEZ SÁNCHEZ INDEPENDENT JUNTS

6 MARIA DEL CARMEN GARCIA GALLEGO INDEPENDENT

7 JOSEP ALOY COROMINAS PDCat JUNTS

8 JOSEP MARIA PRAT JIMENEZ INDEPENDENT JUNTS

9 DAVID FAMOLIR NEBOT INDEPENDENT JUNTS

10 JUAN CARLOS PÉREZ ALONSO INDEPENDENT JUNTS

11 MARIA DEL CARME MALDONADO JIMENEZ INDEPENDENT JUNTS

SUPLENT 1 FRANCISCO GUILLÉN FRENÁNDEZ INDEPENDENT JUNTS

2 ANTONIA DALMAU CASELLAS INDEPENDENT JUNTS

3 MIREIA FERRER TOURIÑAN INDEPENDENT JUNTS

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (ERC-AM)

1 Albert Duran Serra ERC-AM
2 Jordi Puiggrós Ascón ERC-AM
3 Abel Martos Rozas ERC-AM
4 Olga Alamillo Ávila ERC-AM
5 Josep Palà Ibàñez ERC-AM
6 Josep Maria Fito Lliro ERC-AM
7 Cristina López Hernàndez ERC-AM
8 Marc Ferrer Tuset ERC-AM
9 Jordi Puiggrós Pola ERC-AM
10 Manel Ramoneda Coch ERC-AM
11 Josep Aguilera Borrull ERC-AM

SUPLENTS Joan Baptista Viscarro Grau ERC-AM

 

PRATS DE REI, ELS

GRUP D'ACCIÓ PER PRAT -ACORD MUNICIPAL (GAP-AM)

1 Maria Cristina Mas Soteras GAP-AM
2 Conxita Tornavaca Lázaro GAP-AM
3 Maria del Roser Regordosa Pons GAP-AM
4 Santiago Latas Lafuente GAP-AM
5 Olga Saumell Roca GAP-AM
6 Joan Guixé Puigcernau GAP-AM
7 Maria Mercè Pubill Vila GAP-AM

SUPLENT 1 Ester Gómez Enrich GAP-AM
2 Josep Anye Palomas GAP-AM
3 Carla Casas Valls GAP-AM
4 Marc Sendiu Bertrán GAP-AM

 

PUJALT

JUNTS PER PUJALT- ACORD MUNICIPAL (JP-AM)

1 Pere Masana Nadal JP- AM
2 Albert Esteve Benedico JP- AM

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 ANTONI DE SOLÁ PERETA JUNTS

2 SALVADOR BOSCH CASANOVAS JUNTS

3 LAURA CARULLA CASTELLVÍ JUNTS

 

RUBIÓ

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA- ACORD MUNICIPAL (IR-AM)

1 Sandra Aymerich Garcia IR-AM
2 Jérôme Loos IR-AM
3 José Antonio Pardo Torres IR-AM

JUNTS PER RUBIÓ (JUNTS)

1 FRANCISCO MIGUEL ARCHELA GIL JUNTS

2 CRISTINA SEGURA MATEO JUNTS

3 MARIA TERESA ESQUIUS FERNÁNDEZ JUNTS

4 MARIA CARMEN SERRA VILARDELL JUNTS

5 ELISABET FLORENSA CASALS JUNT

 

SANT MARTÍ DE TOUS

 

 

CANDIDATURA D'UNITAT POPULAR TOUS - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Tous -AMUNT)

1 Marta Gràcia Marimon CUP Tous - AMUNT

2 Teresa Vidal Amat CUP Tous - AMUNT

3 Martí Senserrich Estruch CUP Tous - AMUNT

4 Adrián José Pet Herrera CUP Tous - AMUNT B

5 Xavier Tort Bisbal CUP Tous - AMUNT

6 Judit Nuñez Sala CUP Tous - AMUNT

7 Èrica Alejandro Parra CUP Tous - AMUNT

8 Miguel Díaz López CUP Tous - AMUNT

9 Anna Queraltó Closa CUP Tous - AMUNT

SUPLENT 1 Pau Santacana Cantarell CUP Tous - AMUNT

2 Mònica Martin Lucas CUP Tous - AMUNT

3 Jordi Vidal Vilaseca CUP Tous - AMUNT

4 Blanca Torà Micheli CUP Tous - AMUNT

5 Eduard Bagó Codina CUP Tous - AMUNT

6 Floriane Virginie Mylene Bardini CUP Tous - AMUNT

7 Javier Cámara Manzaneda CUP Tous - AMUNT

8 Aina Valls Claramunt CUP Tous - AMUNT

9 Jordi Aribau Lopez CUP Tous - AMUNT

10 Eva Alejandro Parra CUP Tous - AMUNT

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 David Alquézar Claramunt ERC -AM

2 Pau Mir Molina ERC -AM

3 Pere Enrich Rodríguez ERC -AM

4 Irene Santos Escalona ERC -AM

5 M. Mercè Cantarell Vendrell ERC -AM

6 Maria Dolors Moreno Rodríguez ERC -AM

7 Joan Vidal Marsal ERC -AM

8 Montserrat Figueras Costa ERC -AM

9 Gemma Hernández Tarrats ERC -AM

SUPLENT 1 Josep Anton Ruiz Martínez ERC -AM

2 Jordi Marimon Fàbregas ERC -AM

3 Natàlia Mas Guix ERC -AM

4 Lídia Morcillo Jordana ERC -AM

5 Roger Marsal Cuadras ERC -AM

6 Joan Tort Garcia ERC -AM

7 Oriol Ribera Solé ERC -AM

8 Albert Valls Domènech ERC -AM

9 Ramon Pons Viles ERC -AM

10 Ernest Brufau Torrents ERC -AM

 

JUNTS PER TOUS (JUNTS)

1 Josep Anton Jiménez Chinarro JUNTS

2 Jordi Elias Regordosa JUNTS

3 Laia Claramunt Riba JUNTS

4 Marta Díaz Claramunt JUNTS

5 Joan Claramunt Elias JUNTS

6 Roger Codó Ibars JUNTS

7 Pablo Lara Navarra JUNTS

8 Mireia Segura Joan JUNTS 9

Xavier Solé Compte JUNTS

SUPLENT 1 Montserrat Prat Moltó JUNTS

 

SANT MARTÍ SESGUEIOLES 

SANT MARTÍ AVANÇA - ACORD MUNICIPAL (SMA -AM)

1 Rosa Narbona Agustín SMA-AM

2 Anna Maria Sala Rius SMA-AM

3 Jaume Pallarols Freixas SMA-AM

4 Montserrat Franch Xampeny SMA-AM

5 Aleix Borràs Sifres SMA-AM

6 Helena Garcia Giménez SMA-AM

7 David Sala Casulleras SMA-AM

SUPLENT 1 Laura Muntané Alsina SMA-AM

2 Mª Antonia Vilaseca Navarro SMA-AM

3 Aitana Bitrà Sánchez SMA-AM

 

 

JUNTS PER CATALUNYA (JUNTS)

1 ROSA MARIA GARCIA FLORES INDEPENDENT JUNTS

2 JUAN CAPDEVILA FOLGUERA INDEPENDENT JUNTS

3 MARIA ALICIA GARCIA MORALES INDEPENDENT JUNTS

4 JUAN LLORENS CREUS INDEPENDENT JUNTS

5 JORDI ROVIRA SMON INDEPENDENT JUNTS

6 JOSEP BORRELL FIGUERA INDEPENDENT JUNTS

7 TERESA TORRAS PELFORT INDEPENDENT JUNTS

 

SANT PERE SALLAVINERA 

INDEPENDENTS PER SANT PERE SALLAVINERA - ACORD MUNICIPAL (IEPS -AM)

Terència Torra Montraveta IEPS -AM

Josep Picanyol López IEPS -AM

 

JUNTS PER SANT PERE SALLAVINERA (JUNTS)

1 Matias Bosch Bacardit PDCat JUNTS

2 Jorge Boil Casanovas PDCat JUNTS

3 Maria Ortega Moyano PDCat

 

SANTA MARGARIDA DE MONTBUI

 

PARTIT POPULAR / PARTIDO POPULAR (PP)

1 ADRIAN CANO SEVILLA PP

2 JUAN PALOMEQUE MARTINEZ PP

3 JOSE MUNNE ORTINEZ PP

4 MARIA DEL CARMEN MIRO PORTOLES PP

5 MARIA DOLORES PEREZ CABRERO PP

6 MARIO GALTÉS QUINTANA PP

7 JUAN GUTIÉRREZ DOMÉNECH PP

8 MANUEL PABLOS TIRADO PP

9 ESTIBALIZ TINEO ORTEGA PP

10 MARIA PILAR GALAN MENENDEZ PP

11 FRANCISCO AGUILAR MARTINEZ PP

12 MARIA MONTSERRAT SILVA IGLESIAS PP

13 ANA BELEN MARTIN GARCIA PP

SUPLENT 1 EDUARDO SERRANO RODRIGUEZ PP

 

CIUTADANS, PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (Cs)

1 ANA BELEN CARO CLAVER Cs

2 SERGIO MARTÍNEZ MUDARRA Cs

3 MANUEL CASTAÑO SÁNCHEZ Cs

4 SANDRA SIMÓN CARO Cs

5 MANUEL VILLENA BERGADA Cs

6 JOSEFA GARCÍA MEDRANO Cs

7 ANTONIO FERNÁNDEZ PORRAS Cs

8 ANTONIO QUIÑONERO MORCILLO Cs

9 JUAN ANTONIO MONTES MUÑOZ Cs

10 INMACULADA CONCEPCIÓN MÉNDEZ SERRANO Cs

11 ERIC DIDAC NAVARRO GARCÍA Cs

12 FERNANDO ABEL AYSPURO KUSINA Cs

13 TOMASA SÁNCHEZ LÓPEZ Cs

SUPLENT 1 ANTONIO SÁNCHEZ CAMPILLO Cs

2 OLGA VÉLEZ JORGE Cs

 

SOM MONTBUI - ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA -ACORD MUNICIPAL - (ERC -AM)

1 Isabel Guerrero Gonzàlez ERC -AM

2 Joel Serrano Ciria ERC -AM

3 Cristina Ferrer Gèrico ERC -AM

4 Mónica Bautista Villaescusa ERC -AM

5 Joan Bosch Blanch ERC -AM

6 Cristina Morente Màrquez ERC -AM

7 Juan Francisco Moreno Alibau ERC -AM

8 Maria Alba Carpio Carreño ERC -AM

9 Joan Cunillera Llansana ERC -AM

10 Yolanda Vera Pérez ERC -AM

11 José María Segura Moreno ERC -AM

12 Núria Torrades Jorba ERC -AM

13 Miguel Vivar Holgado ERC -AM

SUPLENT 1 Laura Andreu Romero ERC -AM

2 Maria Dolors Solé Ametller ERC -AM

3 Daniel Gonzàlez Caldito ERC -AM

4 Emma Mercader Reixachs ERC -AM

5 Marc Vidal Vilà ERC -AM

6 Fernando Polo Nevado ERC -AM

7 Lídia Andrevi Mercader ERC -AM

8 Berta Hornos Cuadros ERC -AM

9 Santi Amat Rosselló ERC -AM

 

ARA MONTBUI - LA VEU DELS VEÏNS DE MONTBUI (AM -LVDVDM)

1 JESÚS MIGUEL JUÁREZ TAMAYO AM -LVDVDM

2 MARIA CORAL VÁZQUEZ HONTORIA AM -LVDVDM

3 ADRIÀ CASTELLTORT MASCÓ AM -LVDVDM

4 JESICA ARROYO LÓPEZ AM -LVDVDM

5 JORDI BÒRIA TAIXÉ AM -LVDVDM

6 SARA BERGANTIÑO CABELLO AM -LVDVDM

7 MARCEL MATEU PIJOAN AM -LVDVDM

8 DIANA SUSÍN LÓPEZ AM -LVDVDM

9 ALBERT CANTARELL BUSQUÉ AM -LVDVDM

10 NÚRIA ROCA MERCADER AM -LVDVDM

11 DAVID GILBERTE MÉNDEZ AM -LVDVDM

12 MARTA AVILÉS GIL A M -LVDVDM

13 JORDI MONTIEL VENDRELL AM -LVDVDM

 

SUPLENT 1 GLORIA NASARRE MADRAZO AM -LVDVDM

2 GREGORIO GRADOS GARCÍA AM -LVDVDM

3 MÓNICA PORTERO MARTÍNEZ AM -LVDVDM

4 JAVIER MORENO MORALES AM -LVDVDM

5 ALFONSA SANTIESTEBAN CASTILLO AM -LVDVDM

6 AITOR URBANO MEDINA AM -LVDVDM

7 VALENTINA DALMASES PAPASEIT AM -LVDVDM

8 JONATHAN DELGADO CEREZO AM -LVDVDM

9 ROSA MARIA PLANELL RAJA AM -LVDVDM

10 ANTONIO AGUALLO ARIZA AM -LVDVDM CANDIDATURA

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 TEO ROMERO HERNANDEZ PSC -CP

2 JOSE PALACIOS GUERRERO PSC -CP

3 AURORA FERNÁNDEZ MACHADO PSC -CP

4 MONTSE CARRICONDO TRUJILLO PSC -CP

5 SILVIA LATORRE MARQUEZ PSC -CP

6 JOSEP LECHUGA ARROYO PSC -CP

7 RAUL LUQUE JIMENEZ PSC -CP

8 MIGUEL ÁNGEL LEIVA TAMARGO PSC -CP

9 SHEILA LATORRE ALMIRANTE PSC -CP

10 RAQUEL MUÑOZ CERVERA PSC -CP

11 JOAN RIUS BADIA PSC -CP

12 JUDIT REDONDO BALBOA PSC -CP

13 ELISABET TAMARGO BRAVO PSC -CP

 

SUPLENT 1 ÁNGEL ORTEGA MORENO PSC -CP

2 JORDI MARTINEZ BERROCAL PSC -CP

3 JULIAN LOARTE CORROCHANO PSC -CP

4 JOAQUINA POLO LOPEZ PSC -CP 5

SONIA VÁZQUEZ BORREGA PSC -CP

6 ANTONIO VELASCO ALVAREZ PSC -CP

7 ESTELA RAMOS DIAZ PSC -CP

8 CRISTINA REGUERO PELAEZ PSC -CP

9 JOSE LUIS GONZÁLEZ ALASTUAY PSC -CP

 

SANTA MARIA DE MIRALLES

MIRALLES DECIDEIX - ACORD MUNICIPAL (MD -AM)

1 Mònica Oliva Argelich MD -AM CANDIDATURA

 

 

JUNTS PER MIRALLES (JUNTS)

1 PERE ARGELICH PUJADÓ JUNTS

2 JOSEP AMBRÓS ALBET JUNTS

3 JUAN CARLOS SANTANO JIMENEZ JUNTS

4 YOLANDA RUIZ BAENA JUNTS

 

LA TORRE DE CLARAMUNT

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 JOSE A. MARTIN FERNANDEZ INDEPENDENT PSC -CP

2 CARLA SUAREZ NIETO PSC -CP

3 MANUEL COCA RODRIGUEZ PSC -CP

4 SILVIA LOPEZ HERNANDEZ PSC -CP

5 SERGIO FERNANDEZ FERNANDEZ INDEPENDENT PSC -CP

6 MÓNICA GOMEZ RIVERO PSC -CP

7 MARCEL MORILLAS ROZAS PSC -CP

8 RAFAEL FERNANDEZ CABRERA INDEPENDENT PSC -CP

9 Mª ESTELA MERINO MARTINEZ PSC -CP

10 JAUME MOLINA SOLÉ INDEPENDENT PSC -CP

11 MARIA GIL GARCIA PSC -CP

SUPLENTS JOSE MANUEL MARTINEZ MIRANDA PSC -CP

 

ACCIÓ I RENOVACIÓ (ACIRE)

1 JUAN MARTÍNEZ BAYONA ACIRE

2 FRANCISCO JAVIER COSANO CANO ACIRE

3 CLAUDIA ZUMEL CABALLERO ACIRE

4 MISRAIM DE LA ROSA GONZÁLEZ ACIRE

5 SANDRA SERRANO GARCÍA ACIRE

6 JOEL CASTAÑO SÁNCHEZ ACIRE

7 MARÍA JOSÉ CASTELLANO PORRAS ACIRE

8 DOMINGO SALIDO JIMÉNEZ ACIRE

9 MARTA GAMAS BRUMÓS ACIRE

10 GINESA ACOSTA RODRÍGUEZ ACIRE

11 IGNACIO BONED COBOS ACIRE

SUPLENTS 1A LBA ZUMEL CABALLERO ACIRE

2 JORDI PÉREZ BARTUAL ACIRE

3 JEZABEL MÁRQUEZ GÓMEZ ACIRE

4 MUGUREL GUTU ACIRE

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 Joaquim Morales Mestres ERC -AM

2 Mònica Tomás Tort ERC -AM

3 Juan José Castaño Garcia ERC -AM

4 Nuria Poch Folch ERC -AM

5 Jordi Camps Juncà ERC -AM

6 Maria Coral Oliveros Soriano ERC -AM

7 Joaquin Mallen Gomez ERC -AM

8 Mª Dolores Vizarro Muñoz ERC -AM

9 Josep Ollé de ERC -AM

10 Teresa Rabell Padró ERC -AM

11 Vicente Gascon Bret ERC -AM

 

SUPLENT 1 Òscar Rota Domingo ERC -AM

2 Elisenda Farriol Gili ERC -AM

3 Jordi Martínez Rico ERC -AM

4 Olga Diago Bertran ERC -AM

5 Joan Oliva Broto ERC -AM

6 Maria Nuria Palacios Morcate ERC -AM

7 Pedro Jimenez Ortiz ERC -AM

8 Isabel Lorente Castaño ERC -AM

9 Manel Santanach Gonzàlez ERC -AM

10 Ana Doroteo Romero ERC -AM

 

JUNTS PER LA TORRE (JUNTS)

1 JAUME RIBA BAYO PDCat JUNTS

2 ANDRÉS SIÑOL QUINTANA INDEPENDENT JUNTS

3 JAIME RIBA RAMOS PDCat JUNTS

4 ANA MADRID JIMENEZ PDCat JUNTS

5 MARIA TERESA MARUNY POMARES INDEPENDENT JUNTS

6 FRANCESC XAVIER COMES FERRER PDCat JUNTS

7 MANUEL PUIG VIDAL INDEPENDENT JUNTS

8 DAVID POZO PASCUAL INDEPENDENT JUNTS

9 SUSANA SÁNCHEZ CAMPILLO INDEPENDENT JUNTS

10 MARIA CRISTINA ROSARIO MARIN TEBAR INDEPENDENT JUNTS

11 LOURDES CORDON SABIO PDCat JUNTS SUPLENT

1 ANTONIO RUIZ RUIS INDEPENDENT JUNTS

2 MÒNICA VALLS RODRIGUEZ INDEPENDENT JUNTS

3 SALVADOR CASANOVAS SOLA INDEPENDENT JUNTS

4 NÚRIA TORRES GIMÉNEZ INDEPENDENT JUNTS

5 ANTONIO PAZ ROMERO INDEPENDENT JUNTS

6 MARIA DOLORES MATES ARANDA INDEPENDENT JUNTS

 

VEÏNS AMB VEU (PTE -VV)

1 MARCOS MELO COMPANY PTE -VV

2 SANTIAGO EDUARDO ANDRADE SEGOVIA PTE -VV

3 KENNETH MONTERO VENTURA PTE -VV

4 MARTA SABÉ BLANCO PTE -VV

5 EVELYN MARQUEZ CABALLERO PTE -VV

6 MIGUEL ROMERO JIMÉNEZ PTE -VV

7 ANGEL GARCIA DUEÑAS PTE -VV

8 JUAN MANUEL LOGARES LOMBARDERO PTE -VV 

9 REBECA TORREBLANCA MARTÍNEZ PTE -VV

10 CONCEPCIÓN MARTÍNEZ RENEDO PTE -VV

11 JORDI TORREBLANCA GÓMEZ PTE -VV

 

 

SUPLENT 1 JOSÉ AGUILAR MARTÍNEZ PTE -VV

2 MONTSERRAT PAREDES FORNAS PTE -VV

 

VALLBONA D'ANOIA

 

PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA - CANDIDATURA DE PROGRÉS (PSC -CP)

1 Mª ISABEL FERRER BOSCH INDEPENDENT PSC -CP

2 Mª DOLORES CAMPOS MONDELO PSC -CP

3 FRANCISCO NEIRA LEON PSC -CP

4 ROMAN CASANOVAS SARDÀ PSC -CP

5 DIDAC CASTELLS ABAD PSC -CP

6 ANTONIO LUIS CARRASCO RUIZ PSC -CP

7 MANUEL PAREJO CHILLON PSC -CP

8 ANA SANTOS GONZALEZ PSC -CP

9 SUSANNA PERALES SÁNCHEZ PSC -CP

 

 

SUPLENT1 MIRIAM CHAMÓN ALGABA PSC -CP

2 VICTOR CARRASCO CARRERO PSC -CP

 

CUP VALLBONA D'ANOIA - ALTERNATIVA MUNICIPALISTA (CUP Vallbona - AMUNT)

1 Meritxell López Baqué CUP Vallbona - AMUNT

2 Roc Farreras Amill CUP Vallbona - AMUNT

3 Jaume Borràs Soler CUP Vallbona - AMUNT

4 Patrícia Badia Delgado CUP Vallbona - AMUNT

5 Antoni Borràs Parera CUP Vallbona - AMUNT

6 Maria Lourdes Saumell Vallès CUP Vallbona - AMUNT

7 Maria Ángeles Uri Foz CUP Vallbona - AMUNT

8 Laura Moreno Martinez CUP Vallbona - AMUNT

9 Salvador Saumell Baqué CUP Vallbona - AMUNT

SUPLENT1 Irene López Uri CUP Vallbona - AMUNT

2 Daniel López Hidalgo CUP Vallbona - AMUNT

3 Sara Munné Clavero CUP Vallbona - AMUNT

4 Jordi Marofà López CUP Vallbona - AMUNT

5 Anna Tarafa Mata CUP Vallbona - AMUNT

6 Josep Martí Saumell CUP Vallbona - AMUNT

7 Maria Mercè Saumell Vallès CUP Vallbona - AMUNT

8 Pere Sabaté Parera CUP Vallbona-AMUNT

 

UNIDOS POR VALLBONA - VEÏNS AMB VEU (UPV -VV)

1 FRANCISCO CORRAL LÓPEZ UPV -VV

2 JESÚS FONTECHA DE CASO UPV -VV

3 JOSÉ LUÍS MACARRO BOCACHE UPV -VV

4 ANTONIA CORRAL LÓPEZ UPV -VV

5 TOMAS PEREZ MARCELO UPV -VV

6 MONTSERRAT SENSERRICH MORATA UPV -VV

7 SILVIA SÁNCHEZ FORRIOL UPV -VV

8 ANTONIO TORRES ESCURSELL UPV-VV

9 MANUEL RAMÍREZ CANO UPV -VV

 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 Jordi Rabell Tarafa ERC -AM

2 Carles Vila Tort ERC -AM

3 Roser Vilà Martínez ERC -AM

4 Marta Sanahuja Balart ERC -AM

5 Esteve Martí Soteras ERC -AM

6 Mercè Iglesias Majó ERC -AM

7 Joan Garcia Semitiel ERC -AM

8 Jordi Pola Paredes ERC -AM

9 Agustí Jorba Argentí ERC -AM

SUPLENT 1 Josep Sabaté Ferrer ERC -AM

2 Ramon Sanz Espel ERC -AM

3 Jaume Vilaseca Serrano ERC -AM

 

SOM VALLBONA - JUNTS PER VALLBONA (SOM VALLBONA -JUNTS)

1 PERE MASAGUÉ ESTEVE SV -JxV -JxCAT -JUNTS

2 PAU TER CABRERIZO SV -JxV -JxCAT -JUNTS

3 JESSICA HERNÁNDEZ GARCIA SV -JxV -JxCA T -JUNTS

4 BENJAMIN BORRÁS DELGADO SV -JxV -JxCAT -JUNTS

5 ARACELI RODRIGUEZ CANO SV -JxV -JxCAT -JUNTS

6 PERE CLAVER MASSANA FARRÉS SV -JxV -JxCAT -JUNTS

7 JUDITH SERRANO CORDERAS SV -JxV -JxCAT -JUNTS

8 GARNIK KHACHA TRYAN OHANYAN SV -JxV -JxCAT -JUNTS

9 JOSÉ ANTONIO PEÑA PÉREZ SV -JxV -JxCAT -JUNTS

 

 

SUPLENT 1 MARIA DEL MAR CASAS ALBÚJAR SV -JxV -JxCAT -JUNTS

2 JACQUELINE MARITZA ESPINOSA GAONA SV -JxV -JxCAT -JUNTS

3 MARIA ROSARIO ALASTUEY JARNE SV -JxV -JxCAT -JUNTS

4 MIGUEL ANGEL TELLO SIMÓN SV -JxV -JxCAT -JUNTS

5 FRANCISCO JOSÉ CANO GARCIA SV -JxV -JxCAT -JUNTS

 

VECIANA 

ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA - ACORD MUNICIPAL (ERC -AM)

1 Jordi Gumà Serarols ERC -AM

 

JUNTS PER VECIANA (JUNTS)

1 JORDI SERVITJE TURULL PDCat JUNTS

2 MIREIA DURAN FARRÉS INDEPENDENT JUNTS

3 RAMON CARULLA ROSINES INDEPENDENT JUNTS

4 JORDI AYMERICH PUIG INDEPENDENT JUNTS

5 FREDERIC PALMÉS COMBALIA INDEPENDENT JUNTS

 


0 Comentaris

Deixa el teu comentari

Si ho prefereixes pots identificar-te amb Facebook o registrar-te amb el teu correu electrònic.

La direcció del web anoiadiari·cat de l'espai es reserva la no publicació d'aquells comentaris que pel seu contingut no respectin les normes bàsiques d'educació, civisme i diàleg.